Grįžti į pradinįSvetainės medis   English Neįgaliesiems Mobili versija

nuoroda kariuomene     

 

KAS įvykių kalendorius

P A T K P Š S
30 3 4 5
9
14 18 19
20 21 22 23 24 26
27 29 31 1 2

 

 

Reagavimo į orlaivius prie Baltijos valstybių sienų duomenys: 2019 07 29 – 2019 08 04

2019.08.01
image

Liepos 29 – rugpjūčio 4 d. NATO oro policijos funkcijas Baltijos šalyse vykdantys naikintuvai 14 kartų kilo atpažinti ir lydėti tarptautinėje erdvėje virš Baltijos jūros skridusių Rusijos Federacijos (RF) karinių orlaivių.

 

Liepos 29 d. NATO oro policijos naikintuvai atpažino tris RF orlaivius SU-24, skridusius tarptautine oro erdve iš RF žemyninės dalies į RF Kaliningrado sritį. Orlaiviai skrido be veikiančio radiolokacinio atsakiklio, skrydžio plano neturėjo, radijo ryšio su Regioniniu skrydžių valdymo centru (RSVC) nepalaikė.

 

Liepos 29 d. NATO oro policijos naikintuvai atpažino RF orlaivį AN-26, skridusį tarptautine oro erdve iš RF žemyninės dalies į RF Kaliningrado sritį. AN-26 skrido be veikiančio radiolokacinio atsakiklio, skrydžio planą turėjo, radijo ryšį su RSVC palaikė.

 

Liepos 30 d. NATO oro policijos naikintuvai atpažino RF AN-26, skridusį tarptautine oro erdve iš RF žemyninės dalies į RF Kaliningrado sritį. AN-26 skrido be veikiančio radiolokacinio atsakiklio, skrydžio planą turėjo, radijo ryšį su RSVC palaikė.

 

Liepos 31 d. NATO oro policijos naikintuvai atpažino RF orlaivį A-50, skridusį tarptautine oro erdve iš RF žemyninės dalies į RF Kaliningrado sritį. A-50 skrido be veikiančio radiolokacinio atsakiklio, skrydžio plano neturėjo, radijo ryšį su RSVC palaikė.

 

Liepos 31 d. NATO oro policijos naikintuvai atpažino du RF orlaivius IL-38, skridusius tarptautine oro erdve iš RF žemyninės dalies į RF Kaliningrado sritį. Orlaiviai skrido be veikiančių radiolokacinių atsakiklių, skrydžio planus turėjo, radijo ryšio su RSVC nepalaikė.

 

Liepos 31 d. NATO oro policijos naikintuvai atpažino AN-26, skridusį tarptautine oro erdve iš RF žemyninės dalies į RF Kaliningrado sritį. AN-26 skrido be veikiančio radiolokacinio atsakiklio, skrydžio planą turėjo, radijo ryšį su RSVC palaikė.

 

Rugpjūčio 1 d. NATO oro policijos naikintuvai atpažino RF orlaivį IL-38 ir du SU-27, skridusius tarptautine oro erdve iš RF Kaliningrado srities ir grįžusius atgal. Orlaiviai skrido be veikiančių radiolokacinių atsakiklių, skrydžio planų neturėjo, radijo ryšio su RSVC nepalaikė.

 

Rugpjūčio 1 d. NATO oro policijos naikintuvai atpažino RF orlaivį AN-26, skridusį tarptautine oro erdve iš RF Kaliningrado srities į RF žemyninę dalį. AN-26 skrido be veikiančio radiolokacinio atsakiklio, skrydžio planą turėjo, radijo ryšį su RSVC palaikė.

 

Rugpjūčio 1 d. NATO oro policijos naikintuvai atpažino du RF orlaivius SU-24, skridusius tarptautine oro erdve iš RF Kaliningrado srities ir grįžusius atgal. Orlaiviai skrido be veikiančių radiolokacinių atsakiklių, skrydžio planų neturėjo, radijo ryšio su RSVC nepalaikė.

 

Rugpjūčio 1 d. NATO oro policijos naikintuvai atpažino du RF orlaivius SU-24, skridusius tarptautine oro erdve iš RF žemyninės dalies į RF Kaliningrado sritį. Orlaiviai skrido be veikiančių radiolokacinių atsakiklių, skrydžio planų neturėjo, radijo ryšio su RSVC nepalaikė.

 

Rugpjūčio 2 d. NATO oro policijos naikintuvai atpažino du RF orlaivius SU-27, IL-38 dalyvavusius pratybose tarptautinėje erdvėje virš Baltijos jūros. RF orlaiviai pakilo iš RF Kaliningrado srities ir grįžo atgal į Kaliningrado sritį. Orlaiviai skrido be veikiančių radiolokacinių atsakiklių, skrydžio planų neturėjo, radijo ryšio su RSVC nepalaikė.

 

Rugpjūčio 2 d. NATO oro policijos naikintuvai atpažino du SU-27, dalyvavusius pratybose tarptautinėje oro erdvėje virš Baltijos jūros. Orlaiviai pakilo iš RF Kaliningrado srities ir grįžo atgal į Kaliningrado sritį. Orlaiviai skrido be veikiančių radiolokacinių atsakiklių, skrydžio planų neturėjo, radijo ryšio su RSVC nepalaikė.

 

Rugpjūčio 2 d. NATO oro policijos naikintuvai atpažino RF orlaivį IL-38, dalyvavusį pratybose tarptautinėje erdvėje virš Baltijos jūros. Orlaivis pakilo iš RF Kaliningrado srities ir grįžo atgal į Kaliningrado sritį. Orlaivis skrido be veikiančio radiolokacinio atsakiklio, skrydžio plano neturėjo, radijo ryšio su RSVC nepalaikė.

 

Rugpjūčio 4 d. NATO oro policijos naikintuvai atpažino RF orlaivį A-50 ir du SU-27, skridusius tarptautine oro erdve iš RF Kaliningrado srities į RF žemyninę dalį. A-50 skrido be veikiančio radiolokacinio atsakiklio, skrydžio planą turėjo, radijo ryšį su RSVC palaikė. Abu SU-27 skrido be veikiančių radiolokacinių atsakiklių, skrydžio planų neturėjo, radijo ryšio su RSVC nepalaikė.

 

 

Asociatyvi nuotrauka / aut. Filip Modrzejewski

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodassecimg

 
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 188602751.
Totorių g. 25, LT-01121 Vilnius, tel. 8 (706) 70750, faks. (8 5) 264 8517, el. paštas kam@kam.lt
PVM mokėtojo kodas LT100001016116
© Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministerija
Sprendimas: Fresh Media