Grįžti į pradinįSvetainės medis   English Neįgaliesiems Mobili versija

nuoroda kariuomene     

 

KAS įvykių kalendorius

P A T K P Š S
29 30 3 5
7 8 9 10 11 12
14 16 18
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 2

 

 

Rengiamas Teritorinės jūros, išskirtinės ekonominės zonos ir kontinentinio šelfo apsaugos ir kontrolės komisijos išvažiuojamasis posėdis

2007.01.08

 

Sausio 9 d. Klaipėdoje ir Palangoje vyks Teritorinės jūros, išskirtinės ekonominės zonos ir kontinentinio šelfo apsaugos ir kontrolės komisijos, vadovaujamos krašto apsaugos viceministro Antano Valio, išvažiuojamasis posėdis.

 

Išvykos metu komisijos atstovai lankysis Būtingės naftos terminale, Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijoje, Karinių jūrų pajėgų Jūros ir pakrančių stebėjimo tarnybos I-jame paieškos ir gelbėjimo poste Nemirsetoje, Karinių jūrų pajėgų štabe.

 

Posėdžio metu bus svarstomi klausimai, susiję su žmonių paieškos ir gelbėjimo bei taršos likvidavimo sistemos reorganizavimu, taip pat bus surengtas pristatymas apie Karinių oro pajėgų pasirengimą vykdyti paieškos ir gelbėjimo darbus ir aptariama galimybė pavesti Karinėms jūrų pajėgoms organizuoti, koordinuoti ir vadovauti žmonių paieškos ir gelbėjimo bei taršos likvidavimo darbams jūroje ir Kuršių mariose.

 

2006 m. lapkričio 30 d. Lietuvos Respublikos Vyriausybės Strateginio planavimo komitetas priėmė sprendimą, kuriuo pritarė siūlymui reorganizuoti esamą Lietuvos Respublikos žmonių paieškos ir gelbėjimo bei taršos likvidavimo sistemą pavedant Lietuvos kariuomenės Karinėms jūrų pajėgoms organizuoti ir koordinuoti žmonių paieškos ir gelbėjimo bei taršos likvidavimo darbus jūroje ir Kuršių mariuose ir jiem vadovauti. Lietuvos Respublikos Strateginio planavimo komitetas taip pat pritarė siūlymui pavesti Krašto apsaugos ministerijai kartu su Susisiekimo ministerija, Aplinkos ministerija ir Vidaus reikalų ministerija iki 2007 m. kovo 1 d. parengti ir pateikti Vyriausybei paieškos ir gelbėjimo sistemai reorganizuoti būtinus teisės aktų projektus.

 

Teritorinės jūros, išskirtinės ekonominės zonos ir kontinentinio šelfo apsaugos ir kontrolės komisija buvo sudaryta 2005 metais Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimu. Pagrindiniai komisijos uždaviniai – koordinuoti teritorinės jūros, išskirtinės ekonominės zonos ir kontinentinio šelfo apsaugos ir kontrolės funkcijas atliekančių institucijų bendradarbiavimą ir sąveiką siekiant stiprinti jūros, išskirtinės ekonominės zonos ir kontinentinio šelfo apsaugą ir kontrolę, efektyviau naudoti šiems tikslams skiriamus valstybės išteklius.

 

Teritorinės jūros, išskirtinės ekonominės zonos ir kontinentinio šelfo apsaugos ir kontrolės komisiją sudaro Vidaus reikalų, Žemės ūkio, Aplinkos, Susisiekimo, Finansų ir Užsienio reikalų ministerijų sekretoriai, komisijai vadovauja krašto apsaugos viceministras.

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodassecimg

 
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 188602751.
Totorių g. 25, LT-01121 Vilnius, tel. 8 (706) 70750, faks. (8 5) 264 8517, el. paštas kam@kam.lt
PVM mokėtojo kodas LT100001016116
© Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministerija
Sprendimas: Fresh Media