Grįžti į pradinįSvetainės medis   English Neįgaliesiems Mobili versija

nuoroda kariuomene     

 

KAS įvykių kalendorius

P A T K P Š S
28 29 30 3
5 9 10
14
19 20 21 22 24
27 28 31
3 4 6 7

 

 

Ryšių su visuomene projektų konkurse „PatiRtis 2007” geriausiu pripažintas Krašto apsaugos ministerijos ir kariuomenės projektas „Misija: Afganistanas”

2008.01.24
image

Antrą kartą Lietuvoje išrinkti geriausi valstybės įstaigų ir ne pelno organizacijų ryšių su visuomene projektai. Konkurse „PatiRtis 2007” geriausiai ekspertų įvertintas Krašto apsaugos ministerijos projektas „Misija: Afganistanas” ir apdovanotas nominacijoje „Už geriausią idėją”.

Šiame konkurse dalyvavo ir Karinių oro pajėgų projektas „Tarptautinė aviacijos šventė „Kilkime...”

„Džiaugiamės, kad mūsų pastangos supažindinti visuomenę su Lietuvos misija padėti atkurti vieną iš Afganistano provincijų buvo pripažintos viešųjų ryšių ekspertų. Toks konkursas svarbus, nes leidžia pasitikrinti, ar einame teisingu keliu. Smagu, kad pirmą kartą dalyvaudami konkurse buvome įvertinti,” – atsiimdama diplomą sausio 24 d. sakė nugalėtojų ir Krašto apsaugos ministerijos Viešųjų ryšių departamento atstovė Aušra Vaitkevičiūtė.

Projekto ženklas -- Afganistano Goro provincijos vaiko piešinys„Misija: Afganistanas” – tęstinis, ilgalaikis Krašto apsaugos ministerijos ir kariuomenės projektas, kurio tikslas – netradicinėmis priemonėmis informuoti apie Lietuvos misiją, vykdomą Afganistano Goro provincijoje. Projektas apima daug įvairių iniciatyvų, akcijų ir dalyvių – Krašto apsaugos savanorių pajėgų akcija, kurios dėka Lietuvoje surengta Afganistano vaikų piešinių paroda „Spalvoti laiškai Lietuvai”, piešinių atvirukų rinkiniai, labdaros Afganistano Goro provincijos vaikams koncertas Kariuomenės ir visuomenės šventėje Vingio parke praėjusių metų gegužę, dainininkės Jurgos vizitas, labdaros akcija Goro provincijoje, kt.

Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto studentų organizuotame konkurse „PatiRtis 2007” „Už netradicines įgyvendinimo priemones” apdovanotas Šiaurės ministrų tarybos biuras Lietuvoje, nominacijoje „Už didžiausią dėmesį visuomenėje” geriausiu pripažintas AB „Lietuvos paštas”, Klaipėdos apskrities viešoji Ievos Simonaitytės biblioteka apdovanota nominacijoje „Už novatoriškumą”.

Šiais metais labiausiai patikusio projekto rinkimuose dalyvavo ir publika, balsuodama konkurso interneto svetainėje. Daugiausiai publikos simpatijų ir titulą „Misteris PRojektas 2007” pelnė Klaipėdos apskrities viešosios Ievos Simonaitytės bibliotekos projektas „Jūs apie mus, mes apie Jus. Žurnalistų portretai”.

Iš viso konkurse „PatiRtis 2007” varžėsi beveik dvi dešimtys valstybės įstaigų ir ne pelno organizacijų vykdytų ryšių su visuomene projektų. Juos vertino nepriklausomi ryšių su visuomene specialistai, žurnalistai ir kitų sričių ekspertai, tarp kurių – Vilniaus Gedimino technikos universiteto docentas dr. Stasys Motiejūnas, bendrovės „Komunikacijų raktas” Rinkodaros komunikacijos skyriaus vadovas Marius Zelenius, Nacionalinės pažangos premijos projekto vadovė Edita Skaraitė.

Konkurso baigiamojo renginio metu vyko seminaras „Tyrimai ryšių su visuomene veikloje”. Pasak vieno iš pranešėjų Mykolo Katkus, komunikacijos agentūros „VRP | Hill & Knowlton” vadovo, ryšių su visuomene veikloje svarbu nuolat sekti situaciją visuomenėje. Be sociloginio pagrindo ryšių su visuomene darbas neįmanomas.

Seminare pranešimus taip pat skaitė ir patirtimi dalijosi „TNS Gallup” Kiekybinių tyrimų departamento vadovė Jurgita Verikienė, rinkos tyrimų bendrovės Apklausos.lt”direktorius Ignas Žilinskas bei žurnalo „Verslo klasė” redaktorius Aurelijus Katkevičius.

„Džiaugiamės, kad Lietuvos ne pelno organizacijos ir valstybės įstaigos dalyvauja konkurse ir pristato savo vykdomus ryšių su visuomene projektus bei dalijasi patirtimi,” – sakė konkurso kuratorė dr. Renata Matkevičienė, Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto studijų reikalų prodekanė.

Pasak organizatorių, tikimasi, kad konkursas „PatiRtis” vyks ir kitąmet. 2008 metais vykdomus ryšių su visuomene projektus bus galima pristatyti kitų metų renginyje. Konkurse kviečiamos dalyvauti valstybės įstaigos ir ne pelno organizacijos.

Praėjusių metų konkurse geriausiais Lietuvos valstybinių institucijų ir ne pelno organizacijų ryšių su visuomene projektais buvo pripažinti „Nacionalinė pažangos premija”, „Lietuvos viešųjų bibliotekų portalas” ir Lietuvos AIDS centro akcija „Mes prieš AIDS”.

Daugiau informacijos apie konkursą galima rasti konkurso svetainėje www.kf.vu.lt/rsv2007

Nuotraukoje – Krašto apsaugos ministerijos Viešųjų ryšių departamento atstovei Aušrai Vaitkevičiūtei (kairėje) Komunikacijos fakulteto prodekanė Renata Matkevičienė įteikė diplomą už pergalę nominacijoje „Už geriausią idėją”.


Kontaktinis asmuo:
Rūta Jarašūnienė
Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto
Ryšių su visuomene programos II  magistrantūros kurso studentė
Tel.: 8 688 22982
El. paštas: ruta.jarasuniene@kf.vu.lt

Konkurso kuratorė:
Dr. Renata Matkevičienė
Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto prodekanė
Tel.: (8-5) 2366117
Faks.: (8-5) 2366104
El. paštas: renata.matkeviciene@kf.vu.lt

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodassecimg

 
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 188602751.
Totorių g. 25, LT-01121 Vilnius, tel. 8 (706) 70750, faks. (8 5) 264 8517, el. paštas kam@kam.lt
PVM mokėtojo kodas LT100001016116
© Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministerija
Sprendimas: Fresh Media