Grįžti į pradinįSvetainės medis   English Neįgaliesiems Mobili versija

nuoroda kariuomene     

 

KAS įvykių kalendorius

P A T K P Š S
30
5
14 15 16
24
25 27 28

 

 

Nemenčinėje kariai ir vaikai surengė pavasario šventę „Ir paukščiai turi namus”

2008.03.31
image

Kovo 28 d. Generolo Adolfo Ramanausko kovinio rengimo centro kariai ir Vilniaus pirmųjų globos namų vaikai Nemenčinėje organizavo pavasario šventę „Ir paukščiai turi namus”.

Globos namų auklėtiniai ir kariai kartu su Nemenčinės 2-osios vidurinės ir K. Parčevskio gimnazijos moksleiviais, išklausę gamtininko ornitologo Selemono Paltanavičiaus pasakojimo apie paukščių migraciją, inkilų įvairovę ir gaminimo būdus, su entuziazmu kibo į darbą – kalti inkilų į Lietuvą sugrįžusiems paukščiams.

Iš viso buvo sumeistrauta 15 inkilų. Inkilus gaminusiems šventės dalyviams Kovinio rengimo centro viršininkas pulkininkas Algimantas Vyšniauskas įteikė simbolinius pažymėjimus, suteikiančius teisę savarankiškai gaminti inkilus, o geriausiai ir išradingiausiai pagamintų inkilų komandos buvo apdovanotos specialiais prizais. Šventės pabaigoje dalyviai buvo vaišinami kareiviška koše ir arbata.

Ši pavasario šventė Kovinio rengimo centre jau tapo tradicine. Kiekvienais metais sutinkant pavasarį ir sugrįžtančius paukščius centro kariai ir darbuotojai gamina inkilus ir iškelia Nemenčinės miškuose.

Šių metų renginyje taip pat dalyvavo Lietuvos kariuomenės vyriausiasis ekologas mjr. Algimantas Kutanovas, Nemenčinės miškų urėdijos urėdas Eligijus Ryškus, Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono kariai bei  kiti svečiai ir dalyviai.

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodassecimg

 
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 188602751.
Totorių g. 25, LT-01121 Vilnius, tel. 8 (706) 70750, faks. (8 5) 264 8517, el. paštas kam@kam.lt
PVM mokėtojo kodas LT100001016116
© Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministerija
Sprendimas: Fresh Media