Grįžti į pradinįSvetainės medis   English Neįgaliesiems Mobili versija

nuoroda kariuomene     

 

KAS įvykių kalendorius

P A T K P Š S
30
5
14 15 16
24
25 27 28

 

 

Žinių archyvas (2008 - 03)

Ketvirtųjų narystės NATO metinių proga – jaunųjų menininkų paroda
2008.03.27
imgKovo 28 d. Krašto apsaugos ministerija bendradarbiaudama su Seimo kanceliarija, Seime rengia meno parodos, skirtos ketvirtosioms Lietuvos įstojimo į NATO metinėms paminėti, atidarymą. Parodoje bus eksponuojami geriausi projekto „NATO menų dirbtuvės” dalyvių darbai, atspindintys NATO ir saugumo temas.
null
Kariai atsodina prieš du metus Neringoje išdegusį mišką
2008.03.27
imgKovo 26 – balandžio 2 dienomis per trisdešimt karių padės atsodinti išdegusį mišką Kuršių nerijos nacionalinio parko teritorijoje. Oro gynybos ir Lietuvos didžiojo kunigaikščio Butigeidžio dragūnų mokomojo batalionų kariai Smiltynėje kartu su girininkijos darbuotojais atsodins per 30 hektarų išdegusio ploto paprastosiomis pušimis ir berželiais. Prieš du metus Kuršių nerijoje kilęs didžiausias gaisras išdegino 235 ha miško. Tada per pusšimtį karių ir du oro pajėgų sraigtasparniai padėjo jį gesinti.
null
Krašto apsaugos ministras ir kariuomenės vadas su oficialiu vizitu lankosi Gruzijoje
2008.03.27
imgKovo 27–28 d. krašto apsaugos ministras Juozas Olekas ir kariuomenės vadas generolas leitenantas Valdas Tutkus su oficialiu vizitu vieši Gruzijoje. Tbilisyje numatyti susitikimai su Gruzijos premjeru Vladimeru Gurgenidze, parlamento pirmininke Nino Burdžanadze, šalies gynybos ministru Davidu Kezerašvili ir užsienio reikalų viceministru Nikolozu Vašakidze.
null
Kaip Birutės bataliono kariai šventė svarbiausią pavasario šventę
2008.03.27
imgKovo 26 d. Didžiosios kunigaikštienės Birutės motorizuotojo pėstininkų bataliono kariai minėjo vieną gražiausių metų švenčių – Šv. Velykas. Batalione jau tapo tradicija kasmet rengti Velykų šventę, į kurią, kaip paprastai, buvo atvykę Alytaus vaikų globos namų auklėtiniai bei Šaulių sąjungos Alytaus skyriaus jaunieji šauliai.
null
Lietuvos ir JAV jūreiviai atliks remonto darbus Juodkrantės vaikų globos namuose
2008.03.27
Kovo 28 d. JAV fregatos USS „Nicholas” ir Lietuvos Karinių jūrų pajėgų (KJP) jūreiviai Juodkrantės vaikų globos namuose „Aušros žvaigždė” atliks reikiamus remonto ir apdailos darbus. Po atliktų darbų vyks surengtas draugiškas krepšinio turnyras, kuriame rungtyniaus vaikų globos namų auklėtinių rinktinė, Lietuvos KJP bei JAV fregatos komandos. Vėliau vaikai pakvies jūreivius į salę, pavaišins užkandžiais ir atsidėkodami už suteiktą dėmesį ir paramą, įteiks svečiams pačių paruoštas dovanėles.
null
Krašto apsaugos ministras ir kariuomenės vadas lanko Irake tarnaujančius Lietuvos karius
2008.03.26
Kovo 26 d. krašto apsaugos ministras Juozas Olekas ir kariuomenės vadas generolas leitenantas Valdas Tutkus atvyko į Iraką, kur aplankys čia tarnaujančius LITCON-10 būrio karius ir susitiks su jų vadais. Delegacijoje taip pat yra laikinai einantis Lauko pajėgų vado pareigas brigados generolas Vytautas Jonas Žukas, Seimo nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto nariai Algis Kašėta ir Vytautas Čepas. Krašto apsaugos sistemos vadovai ir parlamentarai domėsis būrio vykdomomis užduotimis, gyvenimo ir poilsio sąlygomis. Vakare Lietuvos kariams savo dainas atliks kartu su delegacija į Iraką atvykęs dainininkas Aleksandras Makejevas.
null
Puskarininkių mokykloje Kaune lankėsi Latvijos kariuomenės puskarininkių mokyklos atstovai
2008.03.26
imgKovo 18–19 dienomis Divizijos generolo Stasio Raštikio puskarininkių mokykloje lankėsi Latvijos kariuomenės puskarininkių mokyklos atstovai.
null
Oro policijos misijoje dalyvaujantys Lenkijos kariai dalyvavo velykinėse mišiose
2008.03.26
imgKovo 23 d. Šiaulių šv. Petro ir Pauliaus katedroje oro policijos misiją Baltijos šalyse atliekantiems lenkų kariams šv. Velykų proga buvo atlaikytos šventos mišios gimtąja lenkų kalba. Mišias aukojo Vilniaus įgulos kapelionas kapitonas Pavelas Paukšto. Mišių metu ištraukas iš Biblijos skaitė ir patys lenkų kariai.
null
Klaipėdoje prisišvartavo NATO kovinių laivų junginio fregatos
2008.03.26
imgKovo 27 d. Klaipėdos uoste prie Kruizinių ir karo laivų krantinės prisšvartavo dvi NATO kovinių laivų junginio (angl. Standing NATO Maritime Group 1 (SNMG1) fregatos iš JAV ir Vokietijos.
null
Lietuviai su NATO sąjungininkais Vakarų Afganistane keitėsi patirtimi
2008.03.26
Herate kovo 18-19 dienomis vyko NATO Tarptautinių paramos saugumui pajėgų (ISAF) keturių Vakarų Afganistano regione veikiančių provincijų atkūrimo grupių (PAG) vadų, tarp jų – ir Lietuvos, pasitarimas ir regioninė saugumo konferencija, kurioje aptarta, kaip toliau stabilizuoti saugumo padėtį regione ir geriau koordinuoti vystomojo bendradarbiavimo pastangas.
null
 
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 188602751.
Totorių g. 25, LT-01121 Vilnius, tel. 8 (706) 70750, faks. (8 5) 264 8517, el. paštas kam@kam.lt
PVM mokėtojo kodas LT100001016116
© Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministerija
Sprendimas: Fresh Media