Grįžti į pradinįSvetainės medis   English Neįgaliesiems Mobili versija

nuoroda kariuomene     

 

KAS įvykių kalendorius

P A T K P Š S
31 1 2
17 23
25 26 28 29

 

 

Žinių archyvas (2014 - 12)

Krašto apsaugos ministras Juozas Olekas sveikina karius su artėjančiomis šv. Kalėdomis
2014.12.22
img

Krašto apsaugos ministro Juozo Oleko sveikinimo vaizdo įrašas

null
Ministras J. Olekas susitiko su Ispanijos ambasadoriumi
2014.12.20
img

Gruodžio 19 d. krašto apsaugos ministras Juozas Olekas susitiko su Ispanijos Karalystės ambasadoriumi Lietuvoje Emilio Fernandez-Castano ir aptarė padėtį Ukrainoje, Velse priimtų NATO sprendimų įgyvendinimą, NATO oro policijos misiją Baltijos šalyse ir kitus bendradarbiavimo klausimus saugumo ir gynybos srityje.

null
Krašto apsaugos ministerija bendradarbiaus su Sūduvos medžiotojų sąjunga
2014.12.19
img

Gruodžio 18 d. pasirašyta Krašto apsaugos ministerijos ir Sūduvos medžiotojų sąjungos bendradarbiavimo sutartis. Sutartį, kuria šalys įsipareigoja bendradarbiauti, siekdamos puoselėti bendras Lietuvos kariuomenės ir Sūduvos medžiotojų sąjungos vertybes – atsakomybę už savo šalį, fizinį aktyvumą ir pilietiškumą, patriotiškumą, pasirašė krašto apsaugos ministras Juozas Olekas ir Sūduvos medžiotojų sąjungos pirmininkas Paulius Uleckas.

null
Tarptautinių anglų kalbos kursų klausytojams įteikti pažymėjimai
2014.12.19
img

Gruodžio 18 d. Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijoje baigėsi keturis mėnesius trukę tarptautiniai antro lygio anglų kalbos kursai, kuriuose pagal dvišales Lietuvos ir užsienio valstybių sutartis mokėsi Armėnijos, Azerbaidžano, Baltarusijos, Gruzijos, Kazachstano, Kosovo, Moldovos ir Ukrainos gynybos ministerijų atstovai.

null
Kariuomenės Jungtiniame štabe buvo aptartos kariuomenės aktualijos, pristatyti ateities planai
2014.12.19
img

Gruodžio 19 d. Lietuvos kariuomenės Jungtiniame štabe Vilniuje Lietuvos kariuomenės vadas generolas majoras Jonas Vytautas Žukas susitiko su kariuomenės pajėgų, štabų, valdybų ir dalinių vadais. Susitikimas surengtas siekiant aptarti Lietuvos kariuomenės aktualijas, dalyvavimą tarptautiniuose renginiuose ir projektuose ir pateikti tolimesnes veiklos gaires.

null
Pasirašytas bendradarbiavimo su Baltarusija gynybos srityje planas
2014.12.18
img

Gruodžio 18 d. Karšto apsaugos ministerijoje vyko kasmetinės Lietuvos ir Baltarusijos karinės-politinės konsultacijos, kurių metu buvo aptarti aktualūs dvišalio bendradarbiavimo gynybos srityje klausimai, saugumo situacija regione.

 

null
NATO sąjungininkų naikintuvams Šiauliuose – šešios modernios orlaivių priedangos
2014.12.18
img

Lietuvos kariuomenės Karinių oro pajėgų Aviacijos bazėje Šiauliuose užbaigus NATO oro policijos misijos naikintuvų priedangų projektą, misijoje dalyvaujančių sąjungininkų kontingentų reikmėms pastatytos šešios modernios mobilios priedangos – trys iš pagrindų atnaujintos ir dar trys naujai įrengtos.

 

„Naikintuvų priedangos ne tik apsaugos jose parkuojamus naikintuvus nuo įvairių meteorologinių reiškinių, bet ir užtikrins palankias sąlygas techniniam personalui atlikti naikintuvų operatyvinį aptarnavimą ir jų ginkluotės techninę priežiūrą esant žemai temperatūrai,“ – teigia Lietuvos kariuomenės Aviacijos bazės vadas pulkininkas leitenantas Vidmantas Raklevičius.

null
Sutikti iš tarptautinės operacijos Afganistane grįžę Lietuvos kariai
2014.12.18
img

Gruodžio 18 d. Lietuvos kariuomenės Jungtiniame štabe buvo sutikti iš Tarptautinių saugumo paramos pajėgų (ISAF) operacijos Afganistane grįžę devyni Lietuvos kariai, vykdę pareigas Vakarų regiono mokymo ir konsultavimo vadavietėje Herate (angl. Train Advice Assist Command-West, TAAC-W) ir Kandaharo oro uosto štabe.

null
Krašto apsaugos ministerijoje akredituotas naujasis Jungtinės Karalystės gynybos atašė
2014.12.17
img

Gruodžio 17 d. Krašto apsaugos ministerijoje vyko iškilminga Jungtinės Karalystės gynybos atašė Lietuvai pasikeitimo ceremonija. Pareigose pulkininką Simoną Fitzgiboną (Simon Fitzgibon) pakeitė pulkininkas leitenantas Nicholasas Sawyeris (Nicholas Sawyer).

 

null
Lietuvos karo akademijos kariūnai organizuoja mokslinę konferenciją apie kintančią saugumo aplinką
2014.12.17
img

Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijos Kariūnų ir klausytojų mokslinė draugija 2015 m. vasario 10 d. organizuoja pirmąją Lietuvos universitetų ir kolegijų studentų mokslinę konferenciją tema „Kintanti saugumo aplinka: iššūkiai ir galimybės“.

null
 
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 188602751.
Totorių g. 25, LT-01121 Vilnius, tel. 8 (706) 70750, faks. (8 5) 264 8517, el. paštas kam@kam.lt
PVM mokėtojo kodas LT100001016116
© Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministerija
Sprendimas: Fresh Media