Grįžti į pradinįSvetainės medis   English Neįgaliesiems Mobili versija

nuoroda kariuomene     

 

KAS įvykių kalendorius

P A T K P Š S
28 29 2
4 5 10
11 12 15
18 20 23 24
25 27 29 30
2 4 5 7

 

 

Ministras J.Olekas susitiko su pirmaisiais Lietuvos kariuomenės ambasadoriais

2015.04.28
image

Balandžio 28 d. krašto apsaugos ministras Juozas Olekas susitiko su žinomais Lietuvos visuomenės veikėjais, išreiškusiais norą prisidėti prie Lietuvos kariuomenės ir pačių karių gyvenimo nušvietimo.

 

„Šiuo susitikimu siekiame aptarti esamą saugumo situaciją ir ką mes kartu galime pakeisti. Svarbus bendras visų supratimas apie krašto apsaugą, todėl norime išklausyti ir pasidalyti patirtimi, kaip to pasiekti“, – susitikimo metu kalbėjo ministras J. Olekas.

 

Ministras susirinkusiems papasakojo apie Lietuvos gynybos finansavimą, kovinių pajėgumų stiprinimą. Susitikimo dalyviai išklausė Lietuvos kariuomenės pristatymą apie informacinį karą, pasidalijo mintimis apie galimybę prisidėti prie krašto apsaugos stiprinimo ir formuoti teigiamą Lietuvos kariuomenės įvaizdį visuomenėje.

 

Susitikime naujieji kariuomenės ambasadoriai apsvarstė įvairius galimus pilietiškumo ir patriotiškumo skatinimo būdus, kaip vieną jų įvardindami „Pasisveikink su kariu“. Tai tik žmonių noro reikalaujanti idėja, kuria visi kviečiami pasisveikinti su gatvėje sutiktu Lietuvos kariu. Visas kitas aptartas idėjas ambasadoriai platins tolesniuose susitikimuose, kurie vyks jau ir kitą savaitę.

 

Susitikime dalyvavo pramogų verslo atstovai Arūnas Valinskas, Saulius Urbonavičius-Samas, Martynas Starkus, Vytaras Radzevičius, lenktynininkas Benediktas Vanagas, muzikantai Gabrielius Svaras Liaudanskas, Vaidotas Baumila, grupės „Skylė“ nariai Aistė Smilgevičiūtė ir Rokas Radzevičius, žurnalistas Rimvydas Valatka, profesorius Alfredas Bumblauskas, signatarai Algirdas Kumža, Saulius Pečeliūnas, Jonavos rajono meras Mindaugas Sinkevičius.

 

Kariuomenės ambasadoriais sutiko tapti ir matomumą ir patriotiškumą visuomenėje skatinti sutiko Inga Valinskienė, Maksas Melmanas iš grupės „Biplan", Marijonas Mikutavičius, žurnalistai Dovydas Pancerovas ir Andrius Tapinas, krepšininkai Jonas Valančiūnas ir Paulius Jankūnas, taip pat visuomenės veikėjas Algis Ramanauskas, disko metikas Virgilijus Alekna ir kt.

 

Nuotr. aut. - Alfredas Pliadis

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodassecimg

 
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 188602751.
Totorių g. 25, LT-01121 Vilnius, tel. 8 (706) 70750, faks. (8 5) 264 8517, el. paštas kam@kam.lt
PVM mokėtojo kodas LT100001016116
© Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministerija
Sprendimas: Fresh Media