Grįžti į pradinįSvetainės medis   English Neįgaliesiems Mobili versija

nuoroda kariuomene     

 

KAS įvykių kalendorius

P A T K P Š S
30 3 4 5
9
14 18 19
21 26
27 29 31 1 2

 

 

Žinių archyvas (2017-02)

Krašto apsaugos ministras R. Karoblis su Ukrainos ambasadoriumi aptarė tolesnį bendradarbiavimą
2017.02.07
img

Vasario 6 d. Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis susitikęs su Ukrainos ambasadoriumi Volodymyr Yatsenkivskyi aptarė praėjusią savaitę vykusio Lietuvos krašto apsaugos ministro vizito Ukrainoje, kurio metu ministras aplankė Ukrainos pajėgų mokymuose dalyvaujančius Lietuvos karius ir susitiko su Ukrainos gynybos institucijų vadovais, rezultatus.

null
Rukloje iškilmingai pasveikintas NATO priešakinių pajėgų batalionas
2017.02.07
img

Filmuota medžiaga ( aut. vyr. srž. sp. Lukas Kalvaitis)

 

Facebook nuotraukų galerija

 

Vasario 7 d. Rukloje Lietuvos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino į šalį atvykusius pirmuosius NATO priešakinių pajėgų bataliono karius. Šio bataliono dislokavimas Lietuvoje – tai NATO sąjungininkų bendras sutarimas stiprinti atgrasymą ir kolektyvinę gynybą Baltijos šalių regione.

null
Prezidentė pasveikins pirmuosius į Lietuvą atvykusius NATO priešakinių pajėgų bataliono karius
2017.02.06
img

Vasario 7 d. Rukloje Lietuvos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikins į šalį atvykusius pirmuosius NATO priešakinių pajėgų bataliono karius.

 

Oficialios ceremonijos metu Didžiojo Lietuvos etmono Jonušo Radvilos mokomajame pulke bus išrikiuoti dalis Lietuvoje jau dislokuotų NATO priešakinių pajėgų bataliono karių iš Vokietijos, Belgijos ir Nyderlandų. Rikiuotės aikštėje taip pat dalyvaus į Lietuvą pratybų laikotarpiui atvykę Jungtinių Amerikos Valstijų ir Čekijos rotacinių pajėgų kariai, Lietuvos kariuomenės vienetų kariai.

null
Reagavimo į orlaivius prie Baltijos valstybių sienų duomenys 2017 01 30–2017 02 05
2017.02.06
img

Sausio 30-vasario 5 d. NATO oro policijos funkcijas Baltijos šalyse vykdantys naikintuvai nebuvo keliami atpažinti ir lydėti tarptautinėje oro erdvėje virš Baltijos jūros skridusių Rusijos Federacijos karinių orlaivių.

 

Manfred Reudenbach nuotrauka

null
R. Karoblis: „Operatyvios Valstybės kontrolės rekomendacijos pasitarnautų visai KAS viešųjų pirkimų reformai“
2017.02.06
img

Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis šiandien susitiko su valstybės kontrolieriumi Arūnu Dulkiu, kuris pristatė planuojamus su ministerijos valdymo sritimi susijusius Valstybės kontrolės auditus, tarp jų – ir krašto apsaugos sistemos (KAS) viešųjų pirkimo organizavimo auditą.

null
Klaipėdos jūrų uoste lankosi JAV karinis laivas „USS Hue City“ (CG-66)
2017.02.06
img

Vasario 6–10 d. Klaipėdos uoste su draugišku vizitu lankosi Jungtinių Amerikos Valstijų karinio laivyno karinis laivas „USS Hue City“ (CG-66). Eskadrinio minininko „USS Hue City“ apsilankymas Klaipėdoje demonstruoja besitęsiančias JAV karinių pajėgų pastangas stiprinti ryšius su NATO sąjungininkais ir regioniniais partneriais siekiant bendro tikslo užtikrinti taiką ir stabilumą Baltijos regione.

null
Klaipėdos jūrų uoste lankosi JAV eskadrinis minininkas „USS Hue City“ (CG-66)
2017.02.06
img

„Jungtinių Amerikos Valstijų laivo apsilankymas dar sykį parodė stiprius JAV ryšius su NATO sąjungininkais siekiant užtikrinti taiką ir stabilumą Baltijos regione“, – sakė sveikindamas atvykusio į Klaipėdą JAV eskadrinio minininko „USS Hue City (CG-66) vadą, jūrų kapitoną Daniel Gillen, Lietuvos karinių jūrų pajėgų štabo viršininkas komandoras Svajūnas Bandzevičius.

null
Lietuvos kariai pradeda dalyvavimą JAV vadovaujamos koalicijos operacijoje Irake
2017.02.06
img

Vasario 7 d. Lietuvos kariuomenės instruktorių grupė pradeda tarnybą JAV vadovaujamos koalicijos operacijoje Irake „Įgimtas ryžtas“ (angl. Operation Inherent Resolve, OIR). Šešių Lietuvos kariuomenės instruktorių grupė priskirta Danijos karių kontingentui, kuriame taip pat tarnauja Latvijos ir Estijos kariai.

null
Baltijos jūroje rastas žvejybinis kateris ir vienas asmuo, tęsiama kito asmens paieškos operacija
2017.02.05
img

(informacija atnaujinama)

 

Lietuvos kariuomenės Karinių jūrų pajėgų Jūrų gelbėjimo koordinavimo centras vasario 4 d., 22.55 val. gavęs Valstybinės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Pakrančių apsaugos rinktinės operatyvinio budėtojo pranešimą apie Baltijos jūroje ties Klaipėda dingusį katerį ir juo plaukusius du asmenis, pradėjo paieškos operaciją.

 

Nuo vidurnakčio vykstant paieškos operacijai, ryte, apie 8 val., pastebėtas Baltijos jūroje apvirtęs kateris su ant jo esančiu asmeniu. Karinių oro pajėgų sraigtasparniu AS365N3+ „Dauphin“ asmuo sėkmingai nukeltas ir nuskraidintas į Klaipėdos ligoninę medicinos apžiūrai. Kito asmens paieška tebevykdoma.

null
Baltijos jūroje tęsiama vieno iš dviejų dingusių žvejų paieškos operacija
2017.02.05
img

(informacija atnaujinta 14.50 val.)

 

Karinių oro pajėgų sraigtasparnio „Dauphin“ įgulos filmuota medžiaga

 

Karinių jūrų pajėgų Jūrų gelbėjimo koordinavimo centras, pasitelkęs du Karinių jūrų pajėgų laivus, taip pat Karinių oro pajėgų bei Valstybės sienos apsaugos tarnybos sraigtasparnius, tęsia Baltijos jūroje vasario 4 d. dingusio žvejo paiešką.

 

Nuo vidurnakčio vykstant žvejybinio katerio ir dviejų asmenų paieškos operacijai, ryte, apie 8 val., Karinių jūrų pajėgų paieškos ir gelbėjimo laivo „Šakiai“ įgula pastebėjo Baltijos jūroje apvirtusį katerį su ant jo esančiu vienu iš dingusiųjų žvejų.

 

Karinių oro pajėgų sraigtasparniu AS365N3+ „Dauphin“ sušalęs asmuo sėkmingai nukeltas ir nuskraidintas į Klaipėdos Universitetinę ligoninę medicinos apžiūrai, vyro būklė yra stabili.

null
 
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 188602751.
Totorių g. 25, LT-01121 Vilnius, tel. 8 (706) 70750, faks. (8 5) 264 8517, el. paštas kam@kam.lt
PVM mokėtojo kodas LT100001016116
© Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministerija
Sprendimas: Fresh Media