Grįžti į pradinįSvetainės medis   English Neįgaliesiems Mobili versija

nuoroda kariuomene     

 

KAS įvykių kalendorius

P A T K P Š S
28 29 2
4 5 10
11 12 15
18 20 23 24
25 27 29 30
2 4 5 7

 

 

RENGINIAI

Rugsėjo 5-6 d. Vilniuje vyko neformalus ES gynybos ministrų susitikimas

Rugsėjo 5-6 d. Vilniuje vyko neformalus ES gynybos ministrų susitikimas. Susutikimui pirmininkavo ES vyriausioji įgaliotinė užsienio reikalams ir saugumo politikai Catherine Ashton, į susitikimą taip pat atvyko NATO Generalinis Sekretorius Andersas Foghas Rasmussenas, kiti ES šalių ir institucijų atstovai. Nuotr. aut. - Alfredas Pliadis ir Ieva Budzeikaitė

Iš viso 45
 

Vilniuje oficialiai atidarytas NATO Energetinio saugumo kompetencijos centras. Aut. A.Pliadis

NATO energetinio saugumo kompetencijos centras. Jį atidarė šalies prezidentė Dalia Grybauskaitė ir NATO generalinis sekretorius Andersas Foghas Rasmussenas (Anders Fogh Rasmussen). Ceremonijoje taip pat dalyvavo krašto apsaugos ministras Juozas Olekas, Lietuvos kariuomenės vadas generolas leitenantas Arvydas Pocius, kiti Krašto apsaugos ministerijos ir Lietuvos kariuomenės atstovai ir svečiai.

Iš viso 7
 

Į ES misiją prie Somalio krantų išlydėti Lietuvos kariai

Liepos 18 d. Vytauto Didžiojo karo muziejaus sodelyje Kaune iškilmingai į Europos Sąjungos vadovaujamą kovos su piratavimu ir ginkluotais plėšimais jūroje operaciją ATALANTA prie Somalio krantų išlydėta Lietuvos karių grupė. Tai bus didžiausias iki šiol Lietuvos indėlis Europos Sąjungos vadovaujamose karinėse misijose ir pirmoji jūrinė operacija, kurioje dalyvaus Lietuvos kariai.

Iš viso 21
 

TADO DAMBRAUSKO FOTOKONKURSO „LIETUVOS KARIUOMENĖ FOTOGRAFIJOJE 2012-2013“ PARODOS ATIDARYMO IR NUGALĖTOJŲ APDOVANOJIMO CEREMONIJA. NUOTR. A. PLIADŽIO

Birželio 11 d. Lietuvos dailininkų sąjungos galerijoje apdovanoti Tado Dambrausko fotokonkurso „Lietuvos kariuomenė fotografijoje 2012–2013“ nugalėtojai. Nugalėtojus sveikino ir apdovanojimus teikė krašto apsaugos ministras Juozas Olekas ir Lietuvos kariuomenės vadas generolas leitenantas Arvydas Pocius.

Iš viso 41
 

Partizanų pagerbimo, kariuomenės ir visuomenės vienybės diena Klaipėdoje 2013 m. gegužės 18 d.

Gegužės 18 d. Klaipėdoje pirmą kartą vyko pagrindinė ir didžiausia Lietuvos kariuomenės šventė – Partizanų pagerbimo, kariuomenės ir visuomenės vienybės diena.

 

Pajūryje susirinkę šventės svečiai stebėjo et dvi karines operacijas, iškilmingą karinių laivų inauguracijos ceremoniją, taip pat išvydo naują, specialiai Kariuomenės ir visuomenės šventei sukurtą Garbės sargybos kuopos sukurtą parodomąją programą, kitus renginius.

 

Nuotr. aut. - Ieva Budeikaitė (KAM)

 

Iš viso 47
 

Minint Spaudos atgavimo dieną įteikti "Jūriniai mazgai". Nuotr.A. Pliadžio

Gegužės 9 d. Spaudos atgavimo, knygos ir kalbos dienos minėjimo proga Krašto apsaugos ministerijoje surengtoje „Jūrinių mazgų“ apdovanojimų ceremonijoje kariams ir kariniams daliniams išdalinti keturi jūriniai mazgai ir septynios tūtos.

Iš viso 16
 

Lietuvos kariuomenės ąžuolyno atsodinimo akcija Pabaiske

Gegužės 3 d. Pabaiske (Ukmergės raj.) istorinio mūšio vietoje buvo atsodinamas Lietuvos kariuomenės ąžuolynas. Medelius sodino Krašto apsaugos ministras Juozas Olekas, ministerijos, Lietuvos kariuomenės, Pabaisko mokyklos ir bendruomenės atstovai.Iš viso 26
 

Paaiškėjo 18-ojo mokinių konkurso „Ką žinai apie Lietuvos kariuomenę“ finalo nugalėtojai

Balandžio 26 d. Lietuvos Didžiojo kunigaikščio Vytenio bendrosios paramos logistikos batalione, Marijampolėje, vyko 18-ojo mokinių konkurso „Ką žinai apie Lietuvos kariuomenę" finalas. Nuotr. aut Eugenijus Žygaitis

Iš viso 36
 

Balandžio 19 d. Kaune į tarptautinę misiją Afganistane išlydėta paskutinė Goro provincijos atkūrimo grupė

Iš viso 31
 

Kariuomenės dienos renginiai, 2012 m. Aut. A.Pliadis

Iš viso 22
 
Atgal| 1 2 3 4 5 6 7 ... 10 11 12 |Pirmyn
 
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 188602751.
Totorių g. 25, LT-01121 Vilnius, tel. 8 (706) 70750, faks. (8 5) 264 8517, el. paštas kam@kam.lt
PVM mokėtojo kodas LT100001016116
© Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministerija
Sprendimas: Fresh Media