Grįžti į pradinįSvetainės medis   English Neįgaliesiems Mobili versija

nuoroda kariuomene     

 

KAS įvykių kalendorius

P A T K P Š S
31 1 2
17 23
25 29

 

 

Naujienos

„Mūsų Laisvė yra mūsų rankose“ – įsitikinęs pilietinio pasipriešinimo ekspertas Albertas Daugirdas
2020.01.31
img

2020 m. sausio 30-31 d. Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie KAM darbuotojai mokėsi departamento Pilietinio pasipriešinimo skyriaus patarėjo, Laisvės gynėjų gretose kovojusio ir 1991 m. sausį Aukščiausiąją Tarybą gynusio Lietuvos kariuomenės kūrėjo savanorio, ats. mjr. Alberto Daugirdo parengtuose mokymuose  „Pilietinio (neginkluoto) pasipriešinimo kursas Nr.1“.

null
Jubiliejaus proga pagerbtas pirmasis departamento direktorius dim. plk. Vytautas Lukavičius
2020.01.30
img

2020 m. sausio 30 d. su 70-uoju gimtadieniu Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie KAM direktorius Virginijus Vitalijus Vilkelis ir departamento kolektyvas pasveikino pirmąjį departamento direktorių ir jo įkūrėją dim. plk. Vytautą Lukavičių.

 

null
Užsimezgė dar viena daug žadanti partnerystė
2020.01.29
img


2020 m. sausio 29 d. Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie KAM direktorius Virginijus Vitalijus vilkelis ir departamento Pilietinio pasipriešinimo skyriaus specialistai turėjo darbingą ir kupiną idėjų susitikimą su kolegomis iš Vilniaus Gedimino technikos universiteto Kūrybinių industrijų fakulteto. Susitikimo metu buvo aptartos bendradarbiavimo galimybės ir konkretūs abipusiai pasiūlymai. Artimiausiu metu abi šalys ketina pasirašyti bendradarbiavimo sutartį. „Džiaugiamės atradę daugybę bendrų sąlyčio taškų, o taip pat būsimųjų partnerių entuziazmu ir pozityviais ketinimais, kurie neužilgo turėtų duoti puikių rezultatų“ – susitikimo dalyvių pozityvų nusiteikimą apibendrino departamento direktorius Virginijus Vitalijus Vilkelis.

null
Lietuvos šauliai stiprina savo parengtumą pilietiniam pasipriešinimui
2020.01.28
img

2020 m. sausio 27 d. Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie KAM Pilietinio pasipriešinimo skyriaus patarėjas ats. mjr. Albertas Daugirdas pravedė Pilietinio (neginkluoto) pasipriešinimo kursą beveik pusšimčiui Vakarų (Jūros) 3-iosios rinktinės (Klaipėdos) šaulių. Pagal susitarimą su Lietuvos šaulių sąjunga, kuri yra atsakinga už savo organizacijos narių rengimą pilietiniam pasipriešinimui ir šios funkcijos įgyvendinimą karo padėties metu, Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamentas paremia šaulius savo pajėgumais. Šiemet Pilietinio pasipriešinimo skyriaus specialistai šį kursą ketina pravesti aštuonioms šaulių rinktinėms. Tikimasi apmokyti apie 400 organizacijos narių.

null
Pagerbti žuvusieji už Latvijos nepriklausomybę
2020.01.20
img

2020 m. sausio 18–19 d. Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie KAM Pilietinio pasipriešinimo skyriaus vedėja Audronė Kaladžinskienė drauge su NOKT (Nevyriausybinių organizacijų, padedančių stiprinti Lietuvos valstybės gynybinius pajėgumus, koordinacinės tarybos) nariais lankėsi Rygoje vykusiuose renginiuose 1991 metų Barikadų dienų aukoms ir Latvijos laisvės kovotojams atminti, pagerbiant žuvusiuosius už Latvijos nepriklausomybę.

null
Pasidalinta sukaupta patirtimi su tarpvalstybinių medijų raštingumo mokymų dalyviais
2020.01.14
img

2020 m. sausio 8-13 d. Pilietinio pasipriešinimo departamento prie Krašto apsaugos ministerijos Pilietinio pasipriešinimo skyriaus viešojo administravimo specialistas Ramūnas Trimakas dalyvavo Skopjė, Šiaurės Makedonijoje, vykusiuose tarpvalstybiniuose mokymuose „Better cross-border understanding of disinformation, propaganda and FakeNews“.

null
Sausio 13-osios Laisvės kovų gyvųjų liudijimų grandinėje – ir departamento atstovas
2020.01.13
img

2020 m. sausio 12 d. prisimenant 1991 m. įvykius Neužmirštuolės akcijos organizatoriai ir Lietuvos kariuomenės Krašto apsaugos savanorių pajėgos surengė gyvųjų liudijimų grandinę – Spaudos rūmuose, prie Parlamento, Televizijos bokšte, Radijo ir televizijos komitete šių objektų gynėjai dalinosi savo prisiminimais su piliečiais. Šios akcijos metu Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie Krašto apsaugos ministerijos Pilietinio pasipriešinimo skyriaus patarėjas ats. mjr. Albertas Daugirdas, prieš dvidešimt devynerius metus gynęs Aukščiausiąją Tarybą, Seimo lankytojų centre visą pusdienį bendravo su šimtais gyvųjų liudijimų renginių lankytojų, pasakodamas jiems apie Parlamento gynybą.

null
Atmintis gyva, nes liudijama
2020.01.10
img

2020 m. sausio 10 d. minint Laisvės gynėjų dieną Lietuvos kariuomenės Mechanizuotosios pėstininkų brigados „Geležinis Vilkas“ Kunigaikščio Vaidoto bataliono vadovybės kvietimu Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie Krašto apsaugos ministerijos Pilietinio pasipriešinimo skyriaus patarėją ats. mjr. Albertas Daugirdas susitiko su bataliono kariais kad papasakotų jiems apie Aukščiausiosios Tarybos (Seimo) gynybą 1991 m.

null
Tyrinėjamosios stalo pratybos sustiprino Telšių apskrities tarnybų pasirengimą mobilizacijai
2019.12.11
img

2019 m. gruodžio 11 d. Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie KAM specialistai Telšių rajono savivaldybėje surengė tyrinėjamąsias stalo pratybas „Mobilizacija Telšių apskrityje 2019“. Pratybų metu buvo įvertintas Telšių apskrities savivaldybių ir kitų mobilizacijos sistemos subjektų pasirengimas ir veiksmų suderinamumas, užtikrinant gyvybiškai svarbias valstybės funkcijas paskelbus mobilizaciją. Dalyviams buvo pateiktos mobilizacinės užduotys, kurių metu buvo tikrinamas pasirengimas darniai veikti kilus karinio konflikto grėsmei.

null
Pasiruošimas pratyboms – akademinis seminaras Telšių rajono savivaldybėje
2019.12.10
img

2019 m. gruodžio 10 d. Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie KAM specialistų komanda Telšių rajono savivaldybėje surengė akademinį seminarą kitą dieną vyksiančių tyrinėjamųjų stalo pratybų „Mobilizacija Telšių apskrityje 2019“ dalyviams. Šis seminaras – tai pirmoji teorinė pratybų dalis, skirta žinių atnaujinimui ir pasirengimui antrajai, praktinei pratybų daliai.

null
Atgal| 1 2 3 4 5 6 7 ... 10 11 12 |Pirmyn
 
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 188602751.
Totorių g. 25, LT-01121 Vilnius, tel. 8 (706) 70750, faks. (8 5) 264 8517, el. paštas kam@kam.lt
PVM mokėtojo kodas LT100001016116
© Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministerija
Sprendimas: Fresh Media