Grįžti į pradinįSvetainės medis   English Neįgaliesiems Mobili versija

nuoroda kariuomene     

 

KAS įvykių kalendorius

P A T K P Š S
3 4 5 6
9 13
16
24 25 26 27
30 2 3 4

 

 

Naujienos

Vadovų konferencijoje diskutuota apie pasirengimą karinei krizei
2020.09.04
img

2020 m. rugsėjo 3 d. departamento Pilietinio pasipriešinimo skyriaus patarėjas ats. mjr. Albertas Daugirdas drauge su Gabrieliumi Liaudansku-Svaru dalyvavo Vadovų konferencijoje EBIT Edmundo Jakilaičio vestoje diskusijoje KAS, JEIGU KARAS RYTOJ.
Diskusijoje kalbėta apie piliečių nuostatą rengtis blogiausiam galimam scenarijui iš anksto, apie planus, ką darytume, jei tektų likti karo zonoje, ar jei priimtume sprendimą evakuotis į saugesnę zoną. Buvo akcentuota, kad pasirūpinimas savo šeima, labiau pažeidžiamais artimojo rato asmenimis atveria galimybes vėliau pilna jėga vykdyti savo pareigas – kaip pareigūnams, verslininkams, žurnalistams, ar tiesiog paprastiems piliečiams, nes krizės akivaizdoje už valstybę turime stoti visi.

null
Krizių suvaldymo sėkmė priklauso nuo pasirengimo
2020.09.02
img

Rugsėjo 1–oji ne tik mokslo šventė, bet ir svarbių susitikimų diena. Antradienį Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie Krašto apsaugos ministerijos direktorius Virginijus Vitalijus Vilkelis susitiko su Valstybės sienos apsaugos tarnybos prie Vidaus reikalų ministerijos vadu gen. Rustamu Liubajevu.

null
Krizėse išmoktos pilietiškumo pamokos tampa ryžtu ir lyderyste
2020.08.11
img

2020 m. rugpjūčio 10 d. Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie KAM direktorius Virginijus Vitalijus Vilkelis Palangoje turėjo darbinį susitikimą su savivaldos vadovais – meru Šarūnu Vaitkumi, pavaduotojais Rimantu Antanu Mikalkėnu, patarėja Jurgita Vanage, administracijos direktore Akvile Kilijoniene. Susitikimo metu pristatyta ne tik departamento veikla, su ja susijusi teisėkūros kaita, bet ir kitos pasirengimo krizėms ir ypatingiems atvejams galimybės.

 

null
Stovyklos „Mes – jaunieji pasieniečiai“ dalyviai įgijo pilietinio pasipriešinimo žinių pagrindus
2020.08.07
img

Vasara – jaunimo stovyklų metas. Džiaugiamės, kad Valstybės sienos apsaugos tarnybos pareigūnų kvietimu savo žiniomis galėjome pasidalinti su Šakių rajone, sodyboje Verpikų kaime, vykstančios stovyklos „Mes – jaunieji pasieniečiai“ dalyviais. 

null
Tikrasis pilietiškumas slypi ne skambiuose lozunguose, bet pasiaukojančioje veikloje
2020.08.04
img

Padėkoti valstybės vardu už veiklų pilietiškumą 2020 m. rugpjūčio 3 d. Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie KAM direktorius Virginijus Vitalijus Vilkelis nuvyko pas Koncerno SBA prezidentą Arūną Martinkevičių. Šio koncerno žmonių atliktus gerumo darbus krizės apimtai mūsų valstybei ir jos piliečiams sunku ir suskaičiuoti.

null
Trakų rajone vykusių vasaros mokymų jaunimui iš tautinių bendruomenių „Stiprūs įvairovėje“ dalyviai atsisveikino iki kitų metų
2020.07.30
img

Baigėsi jau tradiciniais tapę vasaros mokymai jaunimui iš tautinių bendruomenių #StiprūsĮvairovėje2020 m. liepos 12-18 d. vykę Trakų rajone. Čia jaunimas ne tik susidraugavo, bet ir sustiprino savo pilietines vertybes, ugdėsi iniciatyvumą ir atsakomybę, atrado įvairių įsitraukimo į mūsų valstybės gyvenimą būdų. Džiaugiamės būdami šio renginio idėjiniais bendraautoriais. 

null
Padėka Lietuvos socialdemokratinio jaunimo sąjungai už savanorystę pandemijos metu
2020.07.24
img

2020 m. liepos 24 d. Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie KAM direktorius Virginijus Vitalijus Vilkelis drauge su departamento Pilietinio pasipriešinimo skyriaus vedėja Audrone Kaladžinskiene padėkojo Lietuvos socialdemokratinio jaunimo sąjungai už savanorystę visoje Lietuvoje pandemijos metu, įteikdami sąjungos pirmininkui Vaidui Rusiui padėką.

null
Departamento veiklos sėkmės pagrindas – motyvuoti darbuotojai
2020.07.22
img

„Mūsų departamentas administruoja pasirengimą mobilizacijai šešiasdešimtyje savivaldybių, ir ne kartą teko pastebėti, jog kaip ir kitose srityse, taip ir mūsų veikloje, darbo rezultatai priklauso nuo asmenybių. Entuziastingas, užsidegęs darbuotojas visuomet padarys daugiau už apatišką ir viskam abejingą, savo veiklos sritimi nesidomintį, kuris ateina tik „atsėdėti“ darbo valandas ir pasiimti atlyginimą. Todėl labai svarbu darbuotojus ne tik apmokyti, suteikti jiems reikalingą metodinę pagalbą, konsultacijas, bet ir motyvuoti.“ – įsitikinusi Administravimo ir informacijos apsaugos skyriaus vedėja Asta Černiauskienė.

null
Kas yra priimančiosios šalies parama?
2020.07.21
img

Priimančiosios šalies paramos skyriaus vedėjas Domas Alekna, aiškindamas piliečiams priimančiosios šalies paramos sąvoką, pasitelkia gyvenimišką pavyzdį: „Kai pas jus atvyksta svečiai – ką tuomet paprastai darote? Svečius pasitinkate, pamaitinate, suteikiate nakvynę, pasirūpinate jų higiena ir sveikata. Panašiai elgiasi ir mūsų valstybė, priimdama sąjungininkus.

null
Renginio „Lietuvos Nepriklausomybės sargyboje“ akimirkos
2020.07.21
img

2020 m. liepos 18 d. Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie KAM direktorius Virginijus Vitalijus Vilkelis dalyvavo Kaune vykusiame renginyje Lietuvos Nepriklausomybės sargyboje“, į kurį nevyriausybinių organizacijų atstovai, istorikai ir patriotiški piliečiai susirinko prie atminimo lentos Gedimino g. / Nepriklausomybės a., paminėti šioje vietoje prieš 80 metų buvusioje Lietuvos kariuomenės generalinio štabo II skyriaus būstinėje dirbusius ir 1940 m. liepos 18 d. sovietų okupantų suimtus ir sušaudytus Lietuvos karinės žvalgybos pulkininkus Konstantiną Dulksnį, Juozą Matusaitį ir Petrą Kirlį.

null
Atgal| 1 2 3 4 5 6 7 ... 15 16 17 |Pirmyn
 
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 188602751.
Totorių g. 25, LT-01121 Vilnius, tel. 8 (706) 70750, faks. (8 5) 264 8517, el. paštas kam@kam.lt
PVM mokėtojo kodas LT100001016116
© Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministerija
Sprendimas: Fresh Media