Grįžti į pradinįSvetainės medis   English Neįgaliesiems Mobili versija

nuoroda kariuomene     

 

KAS įvykių kalendorius

P A T K P Š S
28 29 2
4 5 10
11 12 15
18 20 23 24
25 27 29 30
2 4 5 7

 

 

Naujienos

Pasirašyta bendradarbiavimo sutartis su Lietuvos šaulių sąjungos Vlado Putvinskio-Pūtvio klubu
2019.12.09
img

2019 m. gruodžio 6 d. Lietuvos kariuomenės Kauno įgulos karininkų ramovėje vykusioje konferencijoje „Organizacijų vaidmuo valstybės gynyboje“ užsimezgė partnerystė su Lietuvos šaulių sąjungos Vlado Putvinskio-Pūtvio klubu – Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie KAM direktorius Virginijus Vitalijus Vilkelis ir klubo Kauno skyriaus pirmininkas Saulius Marcinkus pasirašė bendradarbiavimo sutartį. Departamentas ir klubas dirbs išvien ugdant pilietinę visuomenę, vaikų ir jaunimo patriotiškumą ir pilietiškumą, šviečiant ir informuojant visuomenę Lietuvos saugumo ir gynybos politikos klausimais, apie Lietuvos kariuomenę ir jos vaidmenį užtikrinant šalies saugumą, rengs bendrus projektus ir renginius visuomenei ir jaunimui.

null
Konferencija „Organizacijų vaidmuo valstybės gynyboje“ subūrė Kauno apskrities nevyriausybinių organizacijų atstovus
2019.12.09
img

2019 m. gruodžio 6 d. Lietuvos kariuomenės Kauno įgulos karininkų ramovėje Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamentas prie KAM drauge su Lietuvos kariuomene organizavo konferenciją „Organizacijų vaidmuo valstybės gynyboje“, kurioje dalyvavo daugelio Kauno apskrityje veikiančių nevyriausybinių organizacijų atstovai.

null
Stalo pratybose „Mobilizacija Šiaulių apskrityje 2019“ patikrintas apskrities tarnybų ir organizacijų veiksmų suderinamumas
2019.12.05
img

2019 m. gruodžio 4 d. Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie KAM specialistai Šiaulių rajono savivaldybėje surengė tyrinėjamąsias stalo pratybas „Mobilizacija Šiaulių apskrityje 2019“. Pratybų metu buvo siekiama įvertinti Šiaulių apskrities savivaldybių ir kitų mobilizacijos sistemos subjektų pasirengimą ir veiksmų suderinamumą, užtikrinant gyvybiškai svarbias valstybės funkcijas paskelbus mobilizaciją. Dalyviams buvo pateiktos mobilizacinės užduotys, kurių metu buvo tikrinamas pasirengimas darniai veikti kilus karinio konflikto grėsmei.

null
Lietuvai akredituotų užsienio gynybos atašė delegacijos vizitas
2019.12.04
img

2019 m. gruodžio 3 d. Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamente prie KAM apsilankė gausi Lietuvai akredituotų užsienio gynybos atašė delegacija – net 16 gynybos atstovų iš 14 valstybių domėjosi departamento veikla ir uždavė daug klausimų, į kuriuos savo pristatymo metu išsamiai atsakė departamento direktorius Virginijus Vitalijus Vilkelis.

null
Šiaulių rajono savivaldybėje prieš būsimas pratybas – akademinis seminaras
2019.12.04
img

2019 m. gruodžio 3 d. Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie KAM specialistai Šiaulių rajono savivaldybėje surengė akademinį seminarą – pirmąją, teorinę, pratybų dalį, skirtą pasirengti kitą dieną vyksiančioms tyrinėjamosioms stalo pratyboms „Mobilizacija Šiaulių apskrityje 2019“. Dalyviai seminare atnaujino žinias ir pasiruošė antrajai, praktinei, pratybų daliai.

null
Apdovanoti nacionalinio mokinių žaidimų kūrimo konkurso laureatai
2019.12.02
img

2019 m. lapkričio 29 d. Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamentas prie Krašto apsaugos ministerijos drauge su Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centru Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijoje surengė nacionalinio mokinių žaidimų kūrimo konkurso baigiamąjį renginį, į kurį pristatyti savo sukurtų žaidimų pilietiškumo, kariuomenės ir Lietuvos istorijos temomis čia suvažiavo mokinių komandos iš Panevėžio, Mažeikių, Akmenės, Gargždų, Jurbarko ir Šalčininkų.

null
Mobilizacinis seminaras Šalčininkų rajono savivaldybės darbuotojams
2019.11.29
img

2019 m. lapkričio 28 d. Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie Krašto apsaugos ministerijos specialistai lankėsi Šalčininkų rajono savivaldybėje, kur surengė mobilizacinius mokymus savivaldybės administracijos ir jai pavaldžių įstaigų darbuotojams, įtrauktiems į civilinio mobilizacinio personalo rezervo sąrašą. Tokie seminarai savivaldybėse organizuojami kiekvienais metais, o nuolat atnaujinamos žinios labai praverčia reguliariai rengiamų mobilizacinių pratybų metu.

null
Padėka NOKT pirmininkei Angelei Jakavonytei jubiliejaus proga
2019.11.28
img

2019 m. lapkričio 27 d. Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie Krašto apsaugos ministerijos direktorius Virginijus Vitalijus Vilkelis ir departamento Pilietinio pasipriešinimo skyriaus vedėja Audronė Kaladžinskienė pasveikino Nevyriausybinių organizacijų, padedančių stiprinti Lietuvos gynybinius pajėgumus, koordinacinės tarybos pirmininkę ir Lietuvos laisvės kovos sąjūdžio tarybos bei Vilniaus miesto tarybos narę Angelę Jakavonytę, partizaninio judėjimo dalyvio, politinio kalinio Juozo Jakavonio-Tigro ainę su gražiu jubiliejumi, šia proga už ilgametę nenuilstamą nuoširdžią veiklą Tėvynės labui įteikdami jubiliatei Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministro Raimundo Karoblio padėką.

null
Žinias apie valstybės pasiruošimą mobilizacijai atnaujino Švenčionių rajono savivaldybės darbuotojai
2019.11.27
img

2019 m. lapkričio 26 d. Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie Krašto apsaugos ministerijos specialistai lankėsi Švenčionių rajono savivaldybėje, kur surengė mobilizacinius mokymus savivaldybės administracijos ir jai pavaldžių įstaigų darbuotojams, įtrauktiems į civilinio mobilizacinio personalo rezervo sąrašą.

null
Tyrinėjamosios stalo pratybos „Mobilizacija Marijampolės apskrityje 2019“ sustiprino apskrities tarnybų sutelktumą
2019.11.22
img

2019 m. lapkričio 21 d. Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie KAM specialistai dirbo Marijampolės savivaldybėje, kur surengė tyrinėjamąsias stalo pratybas „Mobilizacija Marijampolės apskrityje 2019“. Pratybų metu buvo siekiama įvertinti Marijampolės apskrities savivaldybių ir kitų mobilizacijos sistemos subjektų pasirengimą ir veiksmų suderinamumą, užtikrinant gyvybiškai svarbias valstybės funkcijas paskelbus mobilizaciją. Dalyviams buvo pateiktos mobilizacinės užduotys, kurių metu buvo tikrinamas pasirengimas darniai veikti kilus karinio konflikto grėsmei.

null
Atgal| 1 2 3 4 5 6 7 ... 11 12 13 |Pirmyn
 
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 188602751.
Totorių g. 25, LT-01121 Vilnius, tel. 8 (706) 70750, faks. (8 5) 264 8517, el. paštas kam@kam.lt
PVM mokėtojo kodas LT100001016116
© Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministerija
Sprendimas: Fresh Media