Grįžti į pradinįSvetainės medis   English Neįgaliesiems Mobili versija

nuoroda kariuomene     

 

KAS įvykių kalendorius

P A T K P Š S
28 29 2
4 5 10
11 12 15
18 20 23 24
25 27 29 30
2 4 5 7

 

 

Naujienos

Vilniaus rajono savivaldybės darbuotojams – mobilizaciniai mokymai
2019.11.21
img

2019 m. lapkričio 20 d. Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie KAM specialistai  Vilniaus rajono savivaldybėje surengė mobilizacinius mokymus, kuriuose dalyvavo savivaldybės administracijos skyrių, seniūnijų, UAB „Nemenčinės komunalininkas“ ir UAB „Nemėžio komunalininkas“, Juodšilių seniūnijos bendruomenės socialinių paslaugų centro bei Vladislavo Sirokomlės muziejaus darbuotojai, įtraukti į civilinio mobilizacinio personalo rezervo sąrašą.

null
Pratybų metu įvertintas Panevėžio apskrities tarnybų pasirengimas mobilizacijai
2019.11.20
img

2019 m. lapkričio 19 d. Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie KAM specialistai Panevėžio rajono savivaldybėje surengė tyrinėjamąsias stalo pratybas „Mobilizacija Panevėžio apskrityje 2019“. Pratybų metu buvo įvertintas Panevėžio apskrities savivaldybių ir kitų mobilizacijos sistemos subjektų pasirengimas ir veiksmų suderinamumas, užtikrinant gyvybiškai svarbias valstybės funkcijas paskelbus mobilizaciją. Dalyviams buvo pateiktos mobilizacinės užduotys, kurių metu buvo tikrinamas pasirengimas darniai veikti kilus karinio konflikto grėsmei.

null
Vilniaus savivaldybės darbuotojai pagilino žinias apie valstybės pasiruošimą mobilizacijai
2019.11.19
img

2019 m. lapkričio 19 d. Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie KAM specialistai surengė mobilizacinį seminarą Vilniaus savivaldybėje, pagilindami savivaldybės darbuotojų žinias apie valstybės pasiruošimą mobilizacijai ir karinei krizei, pasirengimą teikti priimančiosios šalies paramą atvykstančioms NATO sąjungininkų pajėgoms ir pilietinio pasipriešinimo ypatumus. Seminare pranešimus skaitė, savo patirtimi dalijosi ir į seminaro dalyvių klausimus atsakinėjo departamento Mobilizacijos skyriaus vyriausiasis specialistas Vilius Vildžiūnas, Priimančiosios šalies paramos skyriaus patarėja Daiva Štramaitienė ir Pilietinio pasipriešinimo skyriaus vyriausiasis specialistas Arvydas Čepukėnas.

null
Su vidaus reikalų ministre aptarti veiksmai galimos krizės ar karo pavojaus atveju
2019.11.19
img

Departamentas nuolat stiprina valstybės sutelktumą ir pasirengimą galimai karinei krizei, taip pat ir skatindamas apie tai mąstyti, planuoti ir ruoštis šalies vadovus. 2019 m. lapkričio 19 d. Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie KAM direktorius Virginijus Vitalijus Vilkelis susitiko su vidaus reikalų ministre Rita Tamašuniene ir aptarė valstybės mobilizacijos/sutelktumo sistemą, veiksmus galimos krizės ar karo pavojaus atveju.

null
Pilietinės gynybos diena Vilniaus Antakalnio gimnazijoje
2019.11.18
img

Artėjant Kariuomenės dienai kaip visada padažnėja kvietimų į mokyklas. 2019 m. lapkričio 18 d. Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie KAM specialistai drauge su departamento direktoriumi buvo labai šiltai sutikti Vilniaus Antakalnio gimnazijoje. Departamento direktorius gimnazistams ir mokytojams aiškino, kaip veikia valstybės mobilizacijos / sutelktumo sistema, o Pilietinio pasipriešinimo skyriaus vyriausiasis specialistas ir karys savanoris Arvydas Čepukėnas – ką kiekvienas turėtume daryti, jei iškiltų karo grėsmė mūsų Tėvynei.

null
Mobilizacinis seminaras Vidaus reikalų ministerijoje
2019.11.15
img

2019 m. lapkričio 15 d. Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie KAM specialistai Lietuvos Respublikos Vidaus reikalų ministerijoje surengė seminarą „Valstybės pasirengimas mobilizacijai, pilietiniam pasipriešinimui ir gynybai“, skirtą į civilinį mobilizacinio personalo rezervą įrašytiems šios ministerijos ir jai pavaldžių įstaigų darbuotojams. Seminare pranešimus skaitė, savo patirtimi dalijosi ir į seminaro dalyvių klausimus atsakinėjo departamento Mobilizacijos skyriaus vyriausioji specialistė Laura Naidunaitė, Priimančiosios šalies paramos skyriaus vyriausiasis specialistas  Domas Alekna ir Pilietinio pasipriešinimo skyriaus vyriausiasis specialistas Arvydas Čepukėnas.

null
Panevėžio apskritis pasirengė mobilizacinėms pratyboms
2019.11.14
img

2019 m. lapkričio 14 d. Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie KAM specialistų komanda Panevėžio miesto savivaldybėje surengė akademinį seminarą kitą savaitę vyksiančių tyrinėjamųjų stalo pratybų „Mobilizacija Panevėžio apskrityje 2019“ dalyviams.

null
Ukmergės rajono savivaldybės darbuotojai gilino žinias apie mobilizaciją ir valstybės gynybą
2019.11.13
img

„Žmonės įvairiai įsivaizduoja karą. Dažniausiai iš matytų vaizdų filmuose, o paskutinius dešimtmečius – iš rodomų žinių iš kariaujančių zonų – Sirijos, Libijos, Donbaso. Tačiau, ar žinome, ką turėtume daryti kaip piliečiai, jei karo grėsmė iškiltų mūsų valstybei? Ar esame tam pasirengę?“ – apie šiuolaikines grėsmes, valstybės mobilizacijos sistemos paskirtį ir visuotinio susitelkimo svarbą Ukmergės rajono savivaldybėje 2019 m. lapkričio 12 d. kalbėjo Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie KAM direktorius Virginijus Vitalijus Vilkelis, drauge su departamento specialistų komanda nuvykęs į surengtą seminarą apie mobilizaciją ir valstybės gynybą savivaldybės darbuotojams.

null
Konferencijoje „Piliečio galimybės gintis ir ginti valstybę“ – apie piliečių bei jų organizacijų vaidmenį valstybės gynyboje
2019.11.13
img

2019 m. lapkričio 13 d. Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie KAM direktorius Virginijus Vitalijus Vilkelis dalyvavo konferencijoje „Piliečio galimybės gintis ir ginti valstybę“, vykusioje Lietuvos Respublikos Seime, kurioje skaitė pranešimą apie valstybės mobilizacijos iššūkius, pokyčius, jau nuveiktus ir dar būtinus atlikti darbus.

null
Pasirengta mobilizacinėms pratyboms Marijampolės apskrityje
2019.11.12
img

2019 m. lapkričio 12 d. Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie KAM specialistų komanda dirbo Marijampolės savivaldybėje – drauge su pratybų dalyviais sėkmingai įvykdė pirmąjį pratybų „Mobilizacija Marijampolės apskrityje 2019“ etapą. Akademinio seminaro metu dar kartą įrodyta sau ir kitiems, kaip svarbu yra žinios ir pasirengimas: kai išmokstama grėsmes atpažinti ir tinkamai joms pasiruošti – kritiniu atveju vietos panikai ir neorganizuotumui nebelieka. O toks ir yra pratybų tikslas.

null
Atgal| 1 2 3 4 5 6 7 ... 11 12 13 |Pirmyn
 
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 188602751.
Totorių g. 25, LT-01121 Vilnius, tel. 8 (706) 70750, faks. (8 5) 264 8517, el. paštas kam@kam.lt
PVM mokėtojo kodas LT100001016116
© Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministerija
Sprendimas: Fresh Media