Grįžti į pradinįSvetainės medis   English Neįgaliesiems Mobili versija

nuoroda kariuomene     

 

KAS įvykių kalendorius

P A T K P Š S
2 5
13
14 15 17 19
21 23 24 26
29 30 31 3

 

Naujienos

Su Utenos mokiniais – apie susitelkimą siekiant bendro tikslo
2019.07.18
img

2019 m. liepos 17 d. Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamentas prie KAM drauge su Lietuvos moksleivių sąjungos Utenos mokinių savivaldos informavimo centru Utenoje organizavo renginį „Basomis 19“, kurio tikslas – užimti vasaros metu moksleivius ir jaunimą, įtraukiant juos į prasmingą ir pilietišką veiklą. Šio pirmą kartą vykusio renginio metu departamento Pilietinio pasipriešinimo skyriaus patarėjas Albertas Daugirdas keturioms jaunuolių grupėms surengė beveik dviejų valandų trukmės komandines rungtis, kurių metu jaunimas turėjo progą geriau pažinti komandos draugus ir savo galimybes, įsitikinti bendradarbiavimo efektyvumu, geriau suvokti susitelkimo siekiant bendro tikslo svarbą.

null
Ateitininkų šeimų stovyklos dalyviai sužinojo daug išgyvenimui svarbios informacijos
2019.07.12
img

2019 m. liepos 11 d. Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie KAM Pilietinio pasipriešinimo skyriaus patarėjas Albertas Daugirdas Ateitininkų šeimų stovykloje Trakų rajone skaitė pranešimą apie tai, kaip šeimai pasirengti karinei krizei ir kaip elgtis, jei įvyktų branduolinė avarija Baltarusijos atominėje elektrinėje Astrave. Departamentas su šia nevyriausybine jaunimo organizacija nuosekliai bendradarbiauja jau eilę metų, skirdamas dėmesį visoms jos narių amžiaus grupėms – vaikams, jaunimui ir suaugusiems organizacijos nariams.

null
Priimančiosios šalies paramos teikime svarbiausia – stiprūs ir patikimi partneriai
2019.07.11
img

2019 m. liepos 10 d. Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie KAM Priimančiosios šalies paramos skyriaus vedėja Asta Černiauskienė, to paties skyriaus patarėja Daiva Rimgailaitė ir vyriausiasis specialistas Domas Alekna lankėsi UAB „CRAMO“. Šios įmonės veikla – statybinių namelių, statybinės ir kitos technikos nuoma, modulinių patalpų įrengimas ir jų priežiūra, tad jos teikiamos paslaugos yra labai svarbios priimant atvykstančius sąjungininkų karius, vykdant su jais bendras karines pratybas ir mokymus. Dėl kasmet didėjančių karinių pratybų kiekio ir Lietuvoje dislokuotų NATO karinių bazių, kuriose apsistoję NATO kariai, ši įmonė išlieka viena svarbiausių kariuomenės partnerių, Lietuvai vykdant tarptautinius įsipareigojimus.

null
Pasirašyta bendradarbiavimo sutartis su Vilniaus dailės akademija
2019.07.09
img

2019 m. liepos 9 d. Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie KAM direktorius Virginijus Vitalijus Vilkelis susitiko su Vilniaus dailės akademijos rektore Ieva Skaurone ir prorektoriumi mokslui Mariumi Iršėnu. Abiejų institucijų vadovai pasirašė bendradarbiavimo sutartį ir dalykiškai aptarė tolimesnio bendradarbiavimo gaires.

null
Vidaus reikalų ministrui pristatyta valstybės susitelkimo sistema
2019.07.05
img

2019 m. liepos 4 d. Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie KAM direktorius Virginijus Vitalijus Vilkelis susitiko su Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministru Eimučiu Misiūnu. Departamento direktorius ministrui pristatė valstybės susitelkimo sistemą ir įteikė departamento ženklą – budrumo plaketę su visuotinės parengties priminimo simboliu – skambančiu varpu.

null
Remiantis tarptautine patirtimi aptarti priimančiosios šalies paramos organizavimo klausimai
2019.06.27
img

2019 m. birželio 26 d. Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamentas prie KAM drauge su Gynybos paramos fondu surengė seminarą–diskusiją „Priimančiosios šalies paramos organizavimas Lietuvoje“, kuriame buvo aptarti aktualūs priimančiosios šalies paramos teikimo, organizavimo ir plėtros Lietuvoje klausimai, teisiniai iššūkiai ir galimybės, pristatyta Nyderlandų ir Norvegijos valstybių patirtis, išmoktos pamokos iš didžiausių NATO pratybų „Trišakė Jungtis 2018“. Šiame renginyje dalyvavo Lietuvos savivaldybių, valstybės įmonių („Klaipėdos Valstybinis jūrų uostas“, „Lietuvos oro uostai“, „Oro navigacija“), Lietuvos, Nyderlandų, Norvegijos kariuomenės ir privataus verslo atstovai.

null
Užsienio reikalų ministrui pristatyta valstybės susitelkimo sistema
2019.06.26
img

2019 m. birželio 25 d. Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie KAM direktorius Virginijus Vitalijus Vilkelis susitiko su Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministru Linu Antanu Linkevičiumi. Susitikimo metu departamento direktorius ministrui pristatė valstybės susitelkimo sistemą ir įteikė mūsų departamento ženklą – budrumo plaketę su skambančiu varpu – kaip visuotinės parengties priminimo simbolį. Direktoriaus darbotvarkės perspektyvoje – panašūs susitikimai su visais šalies ministrais.

null
Sąjungininkai domėjosi mūsų valstybės susitelkimo sistema
2019.06.26
img

2019 m. birželio 25 d. Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamente prie KAM apsilankė Jungtinių Amerikos Valstijų Specialiųjų operacijų pajėgų Civilių ir karių bendradarbiavimo bataliono vadas Jonathan Bleakley su kolegomis. Svečiai domėjosi mūsų valstybės susitelkimo sistema, departamento specialistų patirtimi, įdirbiu ir šalies pasirengimu.

null
NATO sąjungininkų priėmimo planavimo renginys Hagoje
2019.06.25
img

Praėjusią savaitę Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie KAM Priimančiosios šalies paramos skyriaus vyriausiasis specialistas Domas Alekna drauge su kolega iš Lietuvos kariuomenės Gynybos štabo dalyvavo Olandijoje (Hagoje) NATO organizuotame susitikime dėl Priimančiosios šalies paramos galimybių katalogo rengimo.

null
Tarp Baltijos gynybos koledžo absolventų – ir departamento atstovė
2019.06.21
img

2019 m. birželio 20 d. Tartu, Vanemuine teatre, vyko neeilinė Baltijos gynybos koledžo diplomų įteikimo ceremonija, kurios metu Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie KAM Priimančiosios šalies paramos skyriaus vyriausiajai specialistei Renatai Kostiukevičienei, sėkmingai baigusiai 2019 m. valstybės tarnautojų kursą, iškilmingai buvo įteiktas koledžo baigimo diplomas bei Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministro vardinė dovana – Lietuvos istorinė vėliava.

null
 
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 188602751.
Totorių g. 25, LT-01121 Vilnius, tel. 8 (706) 70750, faks. (8 5) 264 8517, el. paštas kam@kam.lt
PVM mokėtojo kodas LT100001016116
© Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministerija
Sprendimas: Fresh Media