Grįžti į pradinįSvetainės medis   English Neįgaliesiems Mobili versija

nuoroda kariuomene     

 

KAS įvykių kalendorius

P A T K P Š S
28 29 2
4 5 10
11 12 15
18 20 23 24
25 27 29 30
2 4 5 7

 

 

Naujienos

Ruošiamasi gruodį vyksiančioms mobilizacijos pratyboms Šiaulių ir Telšių apskrityse
2019.11.11
img

2019 m. gruodžio mėnesį planuojama surengti net dvejas mobilizacijos stalo pratybas – Šiaulių ir Telšių apskrityse. Tad lapkričio 12 d. Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie KAM specialistai susitiko su Šiaulių ir Telšių rajonų savivaldybių, jose dirbančių Lietuvos policijos padalinių, Krašto apsaugos savanorių pajėgų, Lietuvos šaulių sąjungos ir kitų organizacijų atstovais ir su jais aptarė būsimų pratybų eigą.

null
Seminaras Sveikatos apsaugos ministerijos darbuotojams
2019.11.08
img

2019 m. lapkričio 8 d. Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie KAM specialistai Sveikatos apsaugos ministerijoje pravedė planuotą seminarą valstybės pasiruošimo mobilizacijai ir karinei krizei, priimančiosios šalies paramos teikimo atvykstančioms sąjungininkų pajėgoms ir pilietinio pasipriešinimo klausimais. Seminaro metu buvo gvildenama mobilizacijos samprata, aptarta priimančiosios šalies paramos svarba ir pilietinio pasipriešinimo iškilus grėsmei galimi būdai. Po seminaro departamento direktorius Virginijus Vitalijus Vilkelis susitiko su sveikatos apsaugos viceministrėmis Kristina Garuoliene ir Lina Jaruševičiene, ministerijos kanclerei Odetai Vitkūnienei įteikė plaketę su mūsų emblema – skambančio ir piliečius susitelkti kviečiančio varpo simboliu.

null
NATO strateginės komunikacijos seminare – ypatingas dėmesys valstybės institucijų, verslo ir visuomenės sąveikai kovojant su priešiška propaganda
2019.11.04
img

2019 m. spalio 30 d. Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie KAM Pilietinio pasipriešinimo skyriaus specialistai drauge su Lietuvos kariuomenės atstovais dalyvavo Rygoje vykusiame NATO strateginės komunikacijos centro organizuotame seminare „Skaitmeninės komunikacijos strategijos“. Seminare buvo pristatyti ir aptarti įvairūs skaitmeninės komunikacijos aspektai, analizuota sparti technologijų, vartotojų įpročių kaita ir poveikių jiems būdai, nagrinėtos politinės kaitos tendencijos, socialinių tinklų reikšmė šiuolaikinės visuomenės saviorganizacijai, paliestos priešiškos propagandos ir atoveiksmio jai temos, ypatingą dėmesį skiriant valstybės institucijų, verslo ir visuomenės sąveikai.

null
Pedagogams surengti pilietinio pasipriešinimo ir išgyvenimo mokymai sulaukė didžiulio pasisekimo ir puikių dalyvių atsiliepimų
2019.10.31
img

2019 m. spalio 29 d. Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo derpartamentas prie KAM organizavo mokymus pedagogams „Pilietinio pasipriešinimo ir išgyvenimo pagrindai“, kuriuose dalyvavo apie pusšimtį mokytojų iš Vilniaus, Kauno, Panevėžio, Elektrėnų, Visagino, Šalčininkų, Ukmergės ir kitų miestų. Šiuose mokymuose dalyviai įgijo žinių apie individualų ir šeimos pasirengimą krizei, piliečio vaidmenį šalies valstybingumo išsaugojime, piliečių veiksmus galimos grėsmės atveju ir gyvybiškai svarbių išgyvenimo įgūdžių. Mokytojai įgytą patirtį galės integruoti į mokomus dalykus ir perduoti savo mokiniams, šeimos nariams.

null
Švedijos gynybos institucijų atstovų delegacija susipažino su mūsų pasirengimu visuotinei gynybai
2019.10.30
img

2019 m. spalio 29 d. Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo derpartamente prie KAM lankėsi Švedijos gynybos institucijų atstovų delegacija, su kuria departamento direktorius Virginijus Vitalijus Vilkelis ir Pilietinio pasipriešinimo skyriaus vedėja Audronė Kaladžinskienė pasidalino aktualiausiais darbais, iššūkiais ir geraisiais pavyzdžiais.
Vizito metu švedų delegacijos atstovai galėjo stebėti tuo metu vykusias pilietinio pasipriešinimo ir išgyvenimo pratybas, departamento organizuotas pusšimčiui iš visos Lietuvos suvažiavusių pedagogų.

null
Ignalinoje vykusiose pratybose „Šaukimo punktas 2019“ pabrėžtas valstybės mobilizacinės sistemos vaidmuo
2019.10.23
img

2019 m. spalio 22 d. Ignalinoje vykusiose Lietuvos kariuomenės Karo prievolės ir komplektavimo pratybose „Šaukimo punktas 2019“ dalyvavo Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo derpartamentas prie KAM. Šiomis pratybomis buvo siekiama pasirengti greitam ir sklandžiam šaukimo punktų įkūrimui ir darniam veiksmų įkūrus šaukimo punktus vykdymui. Pratybų metu Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento Mobilizacijos skyriaus vedėjas Arūnas Pudžemis skaitė pranešimą apie Valstybės mobilizacinę sistemą.

null
Į departamente vykstančias tarptautines pratybas „Griffin Lightning 19“ atvyko Šiaurės rytų korpuso vadas
2019.10.23
img

2019 m. spalio 22 d. Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo derpartamente prie KAM lankėsi generolas leitenantas Slawomir Wojciechowski, daugianacionalinio Šiaurės rytų korpuso vadas su jį lydinčia komanda. Spalio 15-25 dienomis Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo derpartamente prie KAM vyksta Šiaurės Rytų tarptautinio korpuso štabo (MNC NE) CIMIC pratybos „Griffin Lightning 19“, kuriose kaip savo srities ekspertai dalyvauja ir departamento specialistai.

null
Pasirašyta bendradarbiavimo sutartis su Lietuvos ginklų savininkų asociacija
2019.10.21
img

Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamentas prie Krašto apsaugos ministerijos žengė dar vieną reikšmingą žingsnį atsparumo sustiprinimui – pasirašyta bendradarbiavimo sutartis su Lietuvos ginklų savininkų asociacija (LiGSA). Šia proga 2019 m. spalio 18 d. departamente viešėjo ir su direktoriumi Virginijumi Vitalijumi vilkeliu susitiko LiGSA valdybos pirmininkas, advokatas Arūnas Marcinkevičius, valdybos pirmininko pavaduotojas Aleksej Šlyčkov, valdybos nariai Leonarda Kuodienė ir Donatas Šilanskas, bei asociacijos steigėjai dm. plk. Ignas Stankovičius ir Valdemar Doveiko.

null
Bendradarbiavimo su Labdaros ir paramos fondu „Jauniems“ vaisiai: „Misija SIBIRAS“ parodos vėl pasieks šimtą Lietuvos mokyklų
2019.10.18
img

Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamentas prie Krašto apsaugos ministerijos tęsia bendradarbiavimą su labdaros ir paramos fondu JAUNIEMS. 2019 m. spalio 18 d. departamento direktorius Virginijus Vitalijus Vilkelis susitiko su fondo direktore Aiste Eidukaityte ir pasirašė bendradarbiavimo sutartį dar vieneriems metams. Šio gražaus bendradarbiavimo vaisius – kasmet iš „Misija Sibiras“ ekspedicijų parengiama fotografijų paroda, raginanti mokinius domėtis šalies istorija ir prisidėti prie šalies gynybos, ir padovanojama 100-ui šalies mokyklų.

null
Apie pareigą, garbę ir meilę Tėvynei – su Vilniaus statybininkų rengimo centro moksleiviais
2019.10.16
img

2019 m. spalio 15 d. Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie Krašto apsaugos ministerijos Pilietinio pasipriešinimo skyriaus vyriausiasis specialistas Arvydas Čepukėnas lankėsi Vilniaus statybininkų rengimo centre, kur surengė Pilietinės gynybos dieną ir centro moksleiviams skaitė pranešimus pilietinio pasipriešinimo ir Lietuvos kariuomenės istorijos temomis.

null
Atgal| 1 2 3 4 5 6 7 ... 11 12 13 |Pirmyn
 
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 188602751.
Totorių g. 25, LT-01121 Vilnius, tel. 8 (706) 70750, faks. (8 5) 264 8517, el. paštas kam@kam.lt
PVM mokėtojo kodas LT100001016116
© Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministerija
Sprendimas: Fresh Media