Grįžti į pradinįSvetainės medis   English Neįgaliesiems Mobili versija

nuoroda kariuomene     

 

KAS įvykių kalendorius

P A T K P Š S
27
6 7 8
18 19 21 22
23 27 29
30 3 4 5

 

 

Kontaktai

 

Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamentas prie KAM

 

 L. Sapiegos g. 21, LT-10312, Vilnius, el. p. mobilizacija@kam.lt, faksas +370 5 210 3884

 

 Pareigos

 

 

 Vardas, Pavardė

 

 El. paštas

 

 Telefonai

 Direktorius

 Virginijus Vitalijus

 VILKELIS

 Virginijus.Vilkelis@kam.lt

 5 210 3881,

 8 694 03101

 L. e. p. direktoriaus

 pavaduotoja

 Asta ČERNIAUSKIENĖ

 Asta.Cerniauskiene@kam.lt

 5 210 3889,

 8 640 30926

 

 Administravimo ir informacijos apsaugos skyrius

 

 Vedėja

 Vita GASPERIENĖ

 Vita.Gasperiene@kam.lt

 5 210 3888

 Vyriausioji specialistė

 Sigita GIEDRAITYTĖ

 Sigita.Giedraityte@kam.lt

 5 265 7421

 Vyriausiasis specialistas

 Petras KAVALIŪNAS

 Petras.Kavaliunas@kam.lt

 5 211 3819

 Kalbos tvarkytoja

 Justė MARCINKEVIČIŪTĖ

 Juste.Marcinkeviciute@kam.lt

 5 265 7425

 Vyriausioji specialistė

 Birutė PETRAITIENĖ

 Birute.Petraitiene@kam.lt

 5 210 3885

 Logistikos specialistas

 Jokūbas LILEIKA

 Jokubas.Lileika@kam.lt

 5 210 3696,

 8 614 11058

 

 Mobilizacijos skyrius

 

 Vedėjas

 Arūnas PUDŽEMIS

 Arunas.Pudzemis@kam.lt

 5 265 7426,  8 615 40096

 Patarėja

 Justina JANUŠKIENĖ

 Justina.Januskiene@kam.lt

 8 706 84717

 Patarėjas

 Vytautas MALACHAUSKAS

 Vytautas.Malachauskas@kam.lt

 5 210 3880

 Vyriausioji specialistė

 Palmira ČEMOLONSKIENĖ

 Palmira.Cemolonskiene@kam.lt

 5 210 3898

 Vyriausioji specialistė

 Aušra KRIAUČIŪNAITĖ

 Ausra.Kriauciunaite@kam.lt

 5 265 7429

 Vyriausioji specialistė

 Laura NAIDUNAITĖ

 Laura.Naidunaite@kam.lt

 5 265 7423

 Vyriausioji specialistė

 Jūratė ŠAKĖNĖ

 Jurate.Sakene@kam.lt

 870684716

 Vyriausioji specialistė

 Laima ŠIVICKIENĖ

 Laima.Sivickiene@kam.lt

 5 265 7422

 Vyriausiasis specialistas

 Vilius VILDŽIŪNAS

 Vilius.Vildziunas@kam.lt

 5 265 7427

 Vyriausiasis specialistas

 Alfredas GNĖDIKAS

 Alfredas.Gnedikas@kam.lt

 8 706 84715

 

 Priimančiosios šalies paramos skyrius

 

 Vedėja

 Asta ČERNIAUSKIENĖ

 Asta.Cerniauskiene@kam.lt

 5 210 3889,

 8 640 30926

 Patarėja

 Daiva ŠTRAMAITIENĖ

 Daiva.Rimgailaite@kam.lt

 5 210 3882

 Vyriausiasis specialistas

 Domas ALEKNA

 Domas.Alekna@kam.lt

 5 265 7428

 Vyriausioji specialistė

 Renata KOSTIUKEVIČIENĖ

 Renata.Kostiukeviciene@kam.lt

 5 265 7424

 Vyriausiasis specialistas

 Jurgis ŽUTAUTAS

 Jurgis.Zutautas@kam.lt

 5 211 3818

 

 Pilietinio pasipriešinimo skyrius

 

 Vedėja

 Audronė KALADŽINSKIENĖ

 Audrone.Kaladzinskiene@mil.lt

 5 210 3883,

 8 614 90122

 L.e.p. patarėjas

 Albertas DAUGIRDAS

 Albertas.Daugirdas@kam.lt

 870684714

 Vyriausiasis specialistas

 Arvydas ČEPUKĖNAS

 Arvydas.Cepukenas@kam.lt

 5 211 3856

 Vyriausioji specialistė

 Lina KRANAUSKIENĖ

 Lina.Kranauskiene@kam.lt

 870672378

 Viešojo administravimo specialistas

 RAMŪNAS TRIMAKAS

 Ramunas.Trimakas@kam.lt

 5 278 5277

 

 

Informacija atnaujinta 2019.11.06
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 188602751.
Totorių g. 25, LT-01121 Vilnius, tel. 8 (706) 70750, faks. (8 5) 264 8517, el. paštas kam@kam.lt
PVM mokėtojo kodas LT100001016116
© Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministerija
Sprendimas: Fresh Media