Grįžti į pradinįSvetainės medis   English Neįgaliesiems Mobili versija

nuoroda kariuomene     

 

KAS įvykių kalendorius

P A T K P Š S
3
9
12 17
21 23 24
29 30 31

 

 

Lietuvos kariuomenė bendradarbiaus su Vadovybės apsaugos departamentu

2010.02.23
image

Lietuvos kariuomenė ir Vadovybės apsaugos departamentas prie Vidaus reikalų ministerijos bendradarbiaus keisdamiesi žiniomis, patirtimi ir resursais savo veiklos srityse. Tai numato Bendradarbiavimo sutartis, kurią vasario 23 dieną pasirašė Lietuvos kariuomenės vadas generolas majoras Arvydas Pocius ir Vadovybės apsaugos departamento (VAD) direktorius generolas Raimundas Kairys.

 

„Lietuvos kariuomenė yra sukaupusi specifinių žinių apie sprogmenų neutralizavimo specifiką, o Vadovybės apsaugos departamentas turi nemažai kariuomenės atstovus dominančios patirties vykdant apsaugą. Bendradarbiaudamos Lietuvos kariuomenė ir Vadovybės apsaugos departamentas galės panaudoti sukauptą patirtį ir geriau atlikti pavestas užduotis," - sakė Lietuvos kariuomenės vadas gen. mjr. Arvydas Pocius.

 

Pagal pasirašytą sutartį įsipareigojama bendradarbiauti sprogmenų paieškos ir neutralizavimo, saugomų asmenų ir objektų apsaugos organizavimo srityse. Sutartis taip pat numato galimybes abiem institucijoms bendrai naudoti turimą materialinę bazę organizuojant abiem sutarties šalims reikalingas pratybas ir mokymus.

 

 „Norėdami užtikrinti savo piliečių saugumą, turime keistis patirtim ir bendradarbiauti su saugumą užtikrinančiomis Lietuvos ir užsienio institucijomis," - pasirašius sutartį sakė gen. mjr. A. Pocius.

 

Iki šiol Lietuvos karinių pajėgų ir VAD bendradarbiavimas vykdavo atskirose srityse, kurias kuravo atskiri kariuomenės vienetai.

 

Sutarties pasirašyme taip pat dalyvavo Krašto apsaugos ministerijos Gynybos štabo viršininkas flotilės admirolas Kęstutis Macijauskas, Lietuvos kariuomenės Jungtinio štabo viršininkas brigados generolas Algis Vaičeliūnas ir kiti kariuomenės ir VAD atstovai.

 

 

 

Kariuomenės vado atstovas spaudai kapitonas Tomas Balkus, 8 682 25 359.

 

Alfredo Pliadžio nuotraukos

2010-02-25 17:06

O kaip bus su atliekamu generolo etatu, jei jau susijungė ir dar tokios stiprios. Ant silpnų mokesčių mokėtojų pečių?
2010-02-25 10:48

Martynas

pagaliau susijunge abi stiprios strukturos
Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodassecimg

 
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 188602751.
Totorių g. 25, LT-01121 Vilnius, tel. 8 (706) 70750, faks. (8 5) 264 8517, el. paštas kam@kam.lt
PVM mokėtojo kodas LT100001016116
© Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministerija
Sprendimas: Fresh Media