Grįžti į pradinįSvetainės medis   English Neįgaliesiems Mobili versija

nuoroda kariuomene     

 

KAS įvykių kalendorius

P A T K P Š S
5 6
13
16
22 24 25 27 28

 

 

Lietuvos vyriausybinės delegacijos kelionės ir vizito išlaidas Korėjos Respublikoje dengia korėjiečiai

2010.02.10

Kaip jau buvo informuota, vasario 16–21 d. krašto apsaugos ministrė Rasa Juknevičienė ir jos vadovaujama Lietuvos vyriausybinė delegacija su oficialiu vizitu lankysis Korėjos Respublikoje. Ministro Pirmininko potvarkiu sudarytos delegacijos sudėtyje taip pat vyksta Lietuvos energetikos viceministras Romas Švedas, ūkio viceministras Vaidotas Burkovskis, susisiekimo viceministras Rimvydas Vaštakas, taip Lietuvos Respublikos Seimo Tarpparlamentinės ryšių su Korėjos Respublika grupės pirmininkas Vaidotas Bacevičius, Kauno meras Andrius Kupčinskas, Lietuvos Respublikos nepaprastasis ir įgaliotasis ambasadorius Korėjos Respublikai Rokas Bernotas, Visagino atominės elektrinės generalinis direktorius Šarūnas Vasiliauskas, Krašto apsaugos  ministerijos atstovai.

 

Pranešame, kad šios kelionės ir vizito išlaidas maloniai sutiko padengti Korėjos Respublikos vyriausybė, kadangi jų gynybos ministro kvietimu yra organizuojama šis darbo vizitas. Jo tikslas yra surasti naujų galimybių užmegzti glaudesnius ryšius ekonominio vystymo skatinimo, energetikos, transporto, informacinių technologijų ir kitose ūkio srityse. Taip pat bus pasirašomas Lietuvos krašto apsaugos ministerijos ir Korėjos Respublikos Nacionalinės gynybos ministerijos tarpusavio supratimo memorandumą dėl bendradarbiavimo gynybos srityje, aptariami dalyvavimo tarptautinėje operacijoje Afganistane klausimai.

 

Lietuvos delegacija yra labai dėkinga už Korėjos Respublikos vyriausybės supratingumą ir nuoširdumą organizuojant šį vizitą.

 

Apgailestaujame, kad UAB „Diena Media News“ leidžiami Lietuvos dienraščiai skleidžia neteisingą informaciją apie šio vizito išlaidas ir klaidina skaitytojus. Iš tikrųjų žurnalistas net nepasidomėjo dėl kelionės ir vizito Korėjoje išlaidų finansavimo šaltinių.

 

Danguolė Bičkauskienė

KA ministrės patarėja viešiesiems ryšiams

Tel.: 8 686 06265, 2735520

2010-02-12 04:06

Lazas

Eilinį kartą "purvasklaida" patvirtino savo vardą...
Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodassecimg

 
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 188602751.
Totorių g. 25, LT-01121 Vilnius, tel. 8 (706) 70750, faks. (8 5) 264 8517, el. paštas kam@kam.lt
PVM mokėtojo kodas LT100001016116
© Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministerija
Sprendimas: Fresh Media