Grįžti į pradinįSvetainės medis   English Neįgaliesiems Mobili versija

nuoroda kariuomene     

 

KAS įvykių kalendorius

P A T K P Š S
27 28 29 30
5 9
10 14
21 22 23
24 26 27 29 30
31 1 2 3 4 5 6

 

 

Žinių archyvas (2010 - 02)

Vasario 16-oji – Lietuvos valstybės atkūrimo diena
2010.02.13
img

Fotogalerija  

Vasario 16 d. šventėme Lietuvos valstybės atkūrimo dieną. Dienos minėjimo iškilmėse tradiciškai dalyvavo Krašto apsaugos ministerijos ir kariuomenės vadovybė, kariai.

null
Krašto apsaugos ministrės Rasos Juknevičienės vadovaujama Lietuvos vyriausybinė delegacija lankosi Korėjos Respublikoje
2010.02.12
img

Vasario 16–21 d. krašto apsaugos ministrė Rasa Juknevičienė ir jos vadovaujama Lietuvos vyriausybinė delegacija su oficialiu vizitu lankosi Korėjos Respublikoje. Ministro Pirmininko potvarkiu sudarytos delegacijos sudėtyje taip pat – Lietuvos energetikos viceministras Romas Švedas, ūkio viceministras Arnoldas Burkovskis, susisiekimo viceministras Rimvydas Vaštakas, Lietuvos Seimo Tarpparlamentinių ryšių su Korėjos Respublika grupės pirmininkas Vaidotas Bacevičius, Kauno meras Andrius Kupčinskas, Lietuvos nepaprastasis ir įgaliotasis ambasadorius Korėjos Respublikai Rokas Bernotas, Lietuvos verslo atstovai ir kt.

null
Baigėsi pirmasis dvišalis Latvijos gynybos ministro vizitas Lietuvoje
2010.02.12
img

Vasario 12 d. baigėsi Latvijos gynybos ministro Imantso Lieģio ir jį lydinčios delegacijos darbo vizitas Lietuvoje. Tai buvo ne tik pirmasis I. Liegio vizitas Lietuvoje, pradėjus eiti gynybos ministro pareigas, bet ir pirmas dvišalis Latvijos gynybos ministro vizitas Lietuvoje nuo nepriklausomybės atkūrimo. Šiandien Lietuvos krašto apsaugos ministrės Rasos Juknevičienės lydimas svečias apsilankė Lietuvos karinių oro pajėgų aviacijos bazėje Šiauliuose, vakar Vilniuje ministrai susitiko darbo vakarienės metu.

null
Alytuje – į misiją Afganistane išvykusių karių artimųjų susitikimas
2010.02.12
img

„Čia susitikus ir laikas greičiau praeina besidarbuojant, besišnekant, o kai dar organizatoriai perduoda kokių žinių iš Afganistano, tai atrodo, kad ir mūsų vyrai yra arčiau“, – džiaugėsi į misijoje Afganistane tarnaujančių Lietuvos karių artimųjų susitikimą Alytuje ketvirtadienio vakarą atėjusios žmonos, draugės ir mamos.

null
Lietuvos kariuomenės vadas pakvietė Pensilvanijos nacionalinės gvardijos karius dalyvauti tarptautinėse pratybose Lietuvoje
2010.02.11
img

Vasario 9 d. su oficialiu vizitu Jungtinėse Amerikos Valstijose viešintis Lietuvos kariuomenės vadas generolas majoras Arvydas Pocius lankėsi JAV karinio laivyno akademijoje (US Naval Academy) Annapolyje, Merilendo valstijoje.

null
Karinių oro pajėgų sraigtasparniu iš žvejybinio laivo evakuotas sužeistas jūrininkas
2010.02.11
img

Vasario 11 d., apie vidurdienį, Lietuvos karinių jūrų pajėgų Jūrų gelbėjimo koordinacinis centras telefonu iš Danijos JRCC (Joint Rescue Coordination Centre) gavo pranešimą apie sužeistą jūrininką žvejybiniame laive „Simone Christina“, esančiame Baltijos jūroje, 67 jūrmilės (apie 100 km) nuo kranto, ir prašymą suteikti medicinos pagalbą.

null
Aviacijos bazėje Šiauliuose lankėsi Vyriausybės nariai
2010.02.10
img

Fotoreportažas  

Vasario 9 d. Šiauliuose vyko išvažiuojamasis Vyriausybės posėdis, kuriame dalyvavo ir krašto apsaugos ministrė Rasa Juknevičienė. Po posėdžio Vyriausybės nariai lankėsi Lietuvos karinių oro pajėgų Aviacijos bazėje.   

null
Lietuvos vyriausybinės delegacijos kelionės ir vizito išlaidas Korėjos Respublikoje dengia korėjiečiai
2010.02.10
Kaip jau buvo informuota, vasario 16–21 d. krašto apsaugos ministrė Rasa Juknevičienė ir jos vadovaujama Lietuvos vyriausybinė delegacija su oficialiu vizitu lankysis Korėjos Respublikoje. Ministro Pirmininko potvarkiu sudarytos delegacijos sudėtyje taip pat vyksta Lietuvos energetikos viceministras Romas Švedas, ūkio viceministras Vaidotas Burkovskis, susisiekimo viceministras Rimvydas Vaštakas, taip Lietuvos Respublikos Seimo Tarpparlamentinės ryšių su Korėjos Respublika grupės pirmininkas Vaidotas Bacevičius, Kauno meras Andrius Kupčinskas, Lietuvos Respublikos nepaprastasis ir įgaliotasis ambasadorius Korėjos Respublikai Rokas Bernotas, Visagino atominės elektrinės generalinis direktorius Šarūnas Vasiliauskas, Krašto apsaugos  ministerijos atstovai.
null
Dr. D. Žalimas. Sapnai apie Rusiją ir solidarumą prancūziškai
2010.02.10
img

Rusija pagaliau išvedė savo pajėgas iš Pietų Osetijos ir Abchazijos ir nutraukė šių Gruzijos teritorijų okupaciją, neketina rengti planų krizės atveju blokuoti NATO šalių laivus ir pastiprinimo teikimą Baltijos jūroje, ištyrė visus žmogaus teisių pažeidimus, Čečėnijoje įvykdytus nusikaltimus žmoniškumui ir karo nusikaltimus, nubaudė kaltuosius, atsisakė artimojo užsienio ir ypatingų interesų zonos koncepcijos, nebeneigia sovietinės Baltijos valstybių okupacijos ir Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 1990 m. kovo 11 d.

null
Su darbo vizitu Lietuvoje lankysis Latvijos gynybos ministras
2010.02.10
img

Vasario 11–12 d. Lietuvoje su darbo vizitu lankysis Latvijos gynybos ministras Imantas Liegis (Imants Lieģis). Tai – pirmasis I. Liegio vizitas Lietuvoje, pradėjus eiti gynybos ministro pareigas.

Pirmąją vizito dieną svečias Vilniuje darbo vakarienės metu susitiks su Lietuvos krašto apsaugos ministre Rasa Juknevičiene. Susitikimo metu ministrai planuoja aptarti vasario mėnesį Stambule vykusio NATO gynybos ministrų susitikimo rezultatus, pasikeisti nuomonėmis dėl Šiaures ir Baltijos šalių bendradarbiavimo stiprinimo perspektyvų, dėl NATO matomumo Baltijos šalyse.

null
 
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 188602751.
Totorių g. 25, LT-01121 Vilnius, tel. 8 (706) 70750, faks. (8 5) 264 8517, el. paštas kam@kam.lt
PVM mokėtojo kodas LT100001016116
© Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministerija
Sprendimas: Fresh Media