Grįžti į pradinįSvetainės medis   English Neįgaliesiems Mobili versija

nuoroda kariuomene     

 

KAS įvykių kalendorius

P A T K P Š S
5 6
13
16
22 24 25 27 28

 

 

Karo medicinos tarnybos patalpose įsikūrė Sužeistų karių asociacija

2016.08.30
image

Lietuvos kariuomenės Daktaro J. Basanavičiaus karo medicinos tarnybos  patalpose Kaune įsikūrė Sužeistų karių asociacija. Rugpjūčio 30 d. patalpos atvertos simboliniu veiksmu – juostos perkirpimu ir naujųjų patalpų pašventinimu. Renginyje dalyvavo krašto apsaugos ministro patarėja Gintarė Janulaitytė, kiti krašto apsaugos sistemos atstovai, asociacijos įkūrėjai, sužeisti kariai, Kauno įgulos kapelionas kpt. Tomas Karklys, kt. svečiai.

 

Į renginį susirinkusiesiems asociacijos prezidentas Algimantas Valaitis pristatė organizaciją, jos tikslus ir artimiausius planus.  Pasak jo, asociacijos nariai itin vertina iniciatyvą suburti sužeistus karius ir įkurti jų interesams atstovaujančią organizaciją.

 

Naudodamieso proga asociacijos kariai  dėkoja  krašto apsaugos ministrui J. Olekui, Lietuvos kariuomenės vadui gen. ltn. J. V. Žukui, ministro patarėjai G. Janulaitytei, Karo medicinos tarnybos viršininkei plk. ltn. J. Siesartienei ir visam personalui – už supratingumą ir paramą suteikiant sąlygas  – suburti sužeistus karius.

 

Asociacijos nariai dėkoja ir visiems Lietuvos kariams, mintimis, žodžiu arba veiksmu prisidėjusiems prie šio projekto atsiradimo ir visiems kitiems, kurie juos supranta ir palaiko.

 

Pasak vienos iš asociacijos steigimo iniciatorių, krašto apsaugos ministro patarėjos G. Janulaitytės, ši asociacija padės ne tik susitikti sužeistiems kariams, bet ir suprasti, kad jie nėra palikti vieni, kad  jie turi, kas  jiems  atstovauja.

 

„Visus mus vienija bendras tikslas - padėti sužeistam kariui kuo greičiau grįžti į normalų gyvenimą. Kiekvienas iš mūsų tai atlieka pagal savo galimybes ir turimas priemones, ir kiekvieno iš mūsų indėlis yra labai svarbus“, –  sako  asociacijos prezidentas A. Valatis. 

 

Sužeistų karių asociacija įkurta, siekiant suburti karinių operacijų metu sužeistus ar kitaip traumas patyrusius aktyvios tarnybos ar atsargos karius. Šios asociacijos veikla siekiama palengvinti sužeisto ar traumuoto kario integraciją į visuomenę ir suteikti  jam galimybę kuo greičiau grįžti į įprastą gyvenimą.

 

 

Reginio organizatorių nuotraukos: Juostą perkirpo krašto apsaugos ministro patarėja Gintarė Janulaitytė. Naująsias Sužeistų karių asociacijos patalpas pašventino Kauno įgulos kapelionas kpt. Tomas Karklys

2016-09-01 13:20

Gintare

Fotografas - Mantas Grimaila.
Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodassecimg

 
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 188602751.
Totorių g. 25, LT-01121 Vilnius, tel. 8 (706) 70750, faks. (8 5) 264 8517, el. paštas kam@kam.lt
PVM mokėtojo kodas LT100001016116
© Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministerija
Sprendimas: Fresh Media