Grįžti į pradinįSvetainės medis   English Neįgaliesiems Mobili versija

nuoroda kariuomene     

 

KAS įvykių kalendorius

P A T K P Š S
3
9
12 17
21 23 24
26 29 30 31

 

 

Krašto apsaugos ministrės kvietimas prisidėti prie pavasario talkos „Darom 2009“

2009.04.09

Gerbiami krašto apsaugos sistemos darbuotojai, Lietuvos kariuomenės kariai,


Kreipiuosi į Jus norėdama atkreipti visų dėmesį ir paraginti nelikti abejingais antrą kartą Lietuvoje organizuojamai pavasario talkai „Darom 2009". Pernai ši aplinkos tvarkymo idėja „Teeme 2008" kilo Estijos entuziastams, prie kurių labai greitai prisijungė ir lietuviai, organizuodami savanorišką šiukšlių rinkimo akciją. Jos metu keli tūkstančiai savanorių surinko kelis šimtus tonų įvairių atliekų, išmėtytų pakelėse, pamiškėse, kitose atokesnėse vietose.


Šiemet, kaip po kiekvienos žiemos, akis ir vėl bado įvairiose vietose, ypač toliau nuo gyvenviečių, išmėtytos šiukšlės. Suprantama, kad kiekvienas save gerbiantis ir atsakingas žmogus nemėto buitinių atliekų kur papuola, nes žino, kad užteršta aplinka yra nepatraukli poilsiui ir pavojinga sveikatai. Bet ką daryti, jei ne visi tai suvokia? Praeiti pro šalį ir nematyti, apsiriboti tik nuosavu kiemu ar kantriai savo pavyzdžiu ugdyti kitokį požiūrį ir elgesį?


Gerbiamieji, nuoširdžiai visus kviečiu prisijungti prie šios ekologinį mąstymą ir pilietinį atsakingumą skatinančios akcijos balandžio 18 d. Jūsų mieste ar rajone. Detalesnę informaciją galite rasti internete adresu www.kam.lt arba www.Darom09.lt


Krašto apsaugos ministerija kartu su kitomis valstybinėmis institucijomis prisideda prie šios iniciatyvos informacinės sklaidos ir aktyviu sistemos dalyvavimu. Tikiuosi, kad atsiliepdami į „Darom 2009" organizatorių kvietimą KAS darbuotojai dalyvaus aplinkos tvarkymo darbuose, o Lietuvos kariuomenė prisijungs, organizuodama šalia karinių dalinių esančių teritorijų „išvadavimą" nuo šiukšlių ir talkininkų pavaišinimą kareiviška arbata tuose mietuose, kur yra įsikūrusios Lietuvos kariuomenės karinės įgulos. Šį šeštadienį aš aplinką tvarkysiu kartu su kauniečiais.


Iš anksto dėkoju visiems, kurie neliks abejingi šiai gimtojo krašto tvarkymo ir gamtos taršos mažinimo iniciatyvai, nes mūsų pareiga išsaugoti tvarkingą ir sveiką aplinką ir tiems, kurie gyvens po mūsų.


Rasa Juknevičienė
Krašto apsaugos ministrė

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodassecimg

 
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 188602751.
Totorių g. 25, LT-01121 Vilnius, tel. 8 (706) 70750, faks. (8 5) 264 8517, el. paštas kam@kam.lt
PVM mokėtojo kodas LT100001016116
© Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministerija
Sprendimas: Fresh Media